समाचार

प्रधानमन्त्री ओलीद्वारा पशुपतिनाथमा विशेष पूजासहित सवा लाख दीप प्रज्ज्वलन

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज पशुपतिनाथ मन्दिरमा विश्व शान्ति एवं राष्ट्र कल्याणको सङ्कल्पले विशेष पूजासहित सवा लाख दीप प्रज्ज्वलन गर्नुभएको छ । धर्मपत्नी राधिका शाक्यसहित बिहान करिब आठ बजे पशुपतिनाथ मन्दिर पुग्नुभएका प्रधानमन्त्री ओलीले पशुपति परिक्रमा विधिअनुसार मन्दिर घुमेर विशेष पूजा गर्नुभएको पशुपति क्षेत्र विकास कोषका सदस्य सचिव डा प्रदीप ढकालले राससलाई जानकारी दिनुभयो । सो अवसरमा उहाँले पशुपति क्षेत्रका गतिविधिका बारेमा पनि जानकारी लिनुभएको थियो ।

पशुपति क्षेत्रलाई विश्वको वैदिक सनातन धर्मावलम्बीको पवित्र स्थलका रूपमा विकास गर्न उहाँले कोषका पदाधिकारीलाई निर्देशन दिनुभएको छ । सो अवसरमा संस्कृतिमन्त्री भानुभक्त ढकाल, प्रधानमन्त्रीका परराष्ट्र मामिला सल्लाहकार डा राजन भट्टराई तथा काठमाडौँका प्रमुख जिल्ला अधिकारी कालीप्रसाद रिजाल पनि सहभागी हुनुभएको थियो ।

पशुपति क्षेत्रमा प्रधानमन्त्री ओलीलाई कोषका सदस्य सचिव ढकाल, कोषाध्यक्ष डा मिलनकुमार थापा र कोष सञ्चालक परिषद्का सदस्यलगायत कर्मचारीले स्वागत गर्नुभएको थियो । विशेषपूजापछि पशुपतिका मूल भट्ट रावल गणेश भट्टले प्रसाद लगाइदिनुभएको थियो । मूलसहित चारैजना भट्ट विशेष पूजामा सहभागी हुनुभएको कोषले जनाएको छ ।

यो पनि -यस कारण रविको अ,न्तिम भिडिओ न्यूज २४ ले का,ट्यो मन दु,खाए रविले,भने अ,न्तिम समयमा टिभिले ई,गो लियो (भिडियो सहित)

चर्चित टेलिभजन प्रस्तोता रवि लामिछानेले न्यूज २४ टेलिभिजन छा,डेसँगै ‘सिधा कुरा जनतासँग’ कार्यक्रम वि,वादमा परेको छ । ‘सिधा कुरा जनतासँग’ कार्यक्रम प्रशारणलाई न्यूज २४ टेलिभिजनले जारी राख्ने बाट आउँदै प्रसारण पनि गरिसकेको बेला रवि लामिछानेले पनि सोही कार्यक्रम गर्ने भन्दै आफ्नो गु,नासो टिपाउन सम्पर्क नम्बर सार्वजजिक गरेका छन् । गत बिहीबार लामिछानेले न्यूज २४ टेलिभिजन छा,डेका थिए ।

बिहीबार न्यूज २४ बाट बा,हिरिँदै गर्दा लामिछानेले आफूले तयार पारेको भिडिओ रिपोर्ट न्यूज २४ ले का,टेर प्रशारण गरेको भन्दै गु,नासो गरेका थिए । यही बेला गत शनिबार लामिछानेले सिधा कुरा जनतासँग कार्यक्रम गर्ने तयारीमा जुटेको र यसैका लागि प्रदेश १ जाँदैछौँ भन्दै सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा लेखेका थिए । लामिछाने र टेलिभिजनबीच कुनै वि,वाद नरहेको जानकारी दिदै न्यूज २४ टेलिभिजनका महाप्रबन्धक सुधीर राजभण्डारीले भने, ‘अहिले पनि रवि लामिछाने र टेलिभिजनबीच कुनै वि,वाद छैन । राम्रो सम्बन्ध छ ।’ भिडियो

Related Articles

Back to top button