समाचार

१० महिने शिशु सहित एकै परिवारका तीन जनाले भिरबाट हाम फालेर प्राण त्यगे यस्तो छ कारण

प्युठान । भिरबाट बाबुले पनि हा’ म ‘फा’लेर प्रा’ण त्या’गे दे,ह त्या,ग गर्नु कुनै चानचुने कुरा हैन । त्यो पनि नवजात शिशुको साथमा । दे,ह त्या,ग गरेकी एक जना आमाले आफ्नै १० महिने शिशुलाई पहिला रुखको हाँhगोमा झु, jण्ड्या, aएर त्यसै हाँhगोमा उनी आफु पनि झुj, ण्डिj, एको अवस्थामा गाउँलेहरुले फेला पारेका छन् ।

आमा र उक्त शिशु झु jण्डीaएको उक्त ठाउँदेखि केही परको भिरबाट बाबुले पनि हा’ xम ‘फा’xलेर प्रा’xण त्या’xगेका छन् ।यो प्युठान जिल्लाको नौबहीनीगाउँपालिका वडा नं. २ को लिगा भन्ने ठाउँमा घटेको निकै नै दुःखद घटना हो ।

प्यूठानको लिगामा भएको यो घ,टनालाई गाउँलेहरुले दे,ह त्या,ग नभई ह’ ‘त्या भएको हुने सक्ने शं, का व्यक्त गरेका छन् । यो घ,टनामा मृ, त्यु भएकाको आफन्तहरुको भनाई अनुसार घ,टना हुने दिनमा सबै कुरा सामान्य नै भएको बताएका छन् । ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Related Articles

Back to top button