समाचार

१० महिने शिशु सहित एकै परिवारका तीन जनाले भिरबाट हा’ म ‘फा’लेर प्रा’ण त्या’गे

प्युठान । भिरबाट बाबुले पनि हा’ म ‘फा’लेर प्रा’ण त्या’गे दे,ह त्या,ग गर्नु कुनै चानचुने कुरा हैन । त्यो पनि नवजात शिशुको साथमा । दे,ह त्या,ग गरेकी एक जना आमाले आफ्नै १० महिने शिशुलाई पहिला रुखको हाँhगोमा झु, jण्ड्या, aएर त्यसै हाँhगोमा उनी आफु पनि झुj, ण्डिj, एको अवस्थामा गाउँलेहरुले फेला पारेका छन् । आमा र उक्त शिशु झु jण्डीaएको उक्त ठाउँदेखि केही परको भिरबाट बाबुले पनि हा’ xम ‘फा’xलेर प्रा’xण त्या’xगेका छन् ।

यो प्युठान जिल्लाको नौबहीनीगाउँपालिका वडा नं. २ को लिगा भन्ने ठाउँमा घटेको निकै नै दुःखद घटना हो । प्यूठानको लिगामा भएको यो घ,टनालाई गाउँलेहरुले दे,ह त्या,ग नभई ह’ ‘त्या भएको हुने सक्ने शं, का व्यक्त गरेका छन् । यो घ,टनामा मृ, त्यु भएकाको आफन्तहरुको भनाई अनुसार घ,टना हुने दिनमा सबै कुरा सामान्य नै भएको बताएका छन् । दे,ह त्या,ग गर्ने महिलाले बिहान मात्रै आफ्नै घरमा आएका पाहुनालाई राम्रैसंग खाना खुवाएर पठाएको बताएका छन् ।

बिहानको समय बितेपछि शनिबारको दिन बेलुका झण्डै साढे पाँच बजेको समयमा एक्कासी ती मृ,तक महिलाले १० महिने नवजात शिशुलाई पहिला मा’x रे’ र त्यसपछि आफुले दे,ह त्या,ग गरेको बताईएको छ । त्यतिञ्जेल सम्ममा श्रीमानले सबैलाई अत्तालिंदै आफ्नो घरमा भएको खबरको बोरमा जानकारी गराएको पनि तीनै बिहान खाना खाएर गएका व्यक्तिले बताएका छन् । सो कुरा सुनेर ती खाना खाएका व्यक्ति पनि अचम्मित भएको कुरा बताए ।

उक्त घटनाको बारेमा थाहा पाउने बित्तिकै उनी आफ्नो मोटर साईकल लिएर तूरुन्तै घ, ट,ना स्थ,लमा जान लाग्दा मृ,तकका श्रीमान बाटै भएको हुनाले आफुलाई पनि संगै घरमा लैजान आग्रह गरे । उनको आग्रहकै आधारमा ती पाहुना भनिएकाले मृ,तकका श्रीमानलाई बाटोबाटै पिकअप गरेर आफ्नो मोटरसाईकलमा बसालेर लैजाँदै गर्दा उक्त व्यक्तिले बाटोबाटै मोटरसाईकलबाट हा ‘x म फा’x ले’र दे,ह त्या,ग गरेको बताए । बाँकी उनकैको भनाईबा वास्तविकता के हो सुनौं । भिडियोसहित

Related Articles

Back to top button