समाचार

७७ हजार रुपैयाको लागि साथीको ज्या’,न लि’एर, श,व स्कूटरमा बोकेर घुम्दै हिँडेको भिडियो सार्वजनिक भए पछि

एजेन्सी । पैसा लेनदेनको विषयमा वि, वा,द भएपछि एक जना युवकले साथीको ज्या’, x न लि’, x ए ।घ,ट,ना गराएपछि श,ब व्यवस्थापनका लागि उनले करिब २ घण्टा स्कूटरमा श,व राखेर सडकमा यता र उता कु’दिरहे । जव सुनसान ठाउँ आयो उनले शव ब्यवस्थापन गरेर हिँडे । अहिले उनी श,व स्कुटरमा बोकेर घुम्दै हिँडेको भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

यो घ,टना भारत दिल्लीको रोहिणी क्षेत्रको प्रेम नगरमा भएको हो । ७७ हजार रुपैया लेनदेन वि,वादमा यो घ,टना भएको हो । रवि नाम गरेका युवकको नि,ध,न भएको हो भने अंकितले उनको ज्या’, x न लि, ’एका हुन् । बोरामा राखेको रविको श, व स्कूटरमा घुम्दै हिँडेको दृष्य सीसीटीभीवाट प्रहरलिे पत्ता लगाएको हो ।

करिब करीव २ किलोमिटर उनी स्कूटरमा घुमेको देखिन्छ । रवि ह, रा, एपछि उनका परिवारले खो, जी गरेका थिए । प्रहरीमा रविको खो, जीका लागि भन्दै निवेदन पुग्यो ।

प्रहरीले अनुसन्धानका क्रममा यस्तो भिडियो फेला पारेको हो । जसमा अंकित रविको श,व स्कूटरमा बोकेर यता र उता घुमिरहेको देखिन्छन् । दुई किलोमिटर टाढा पुगेपछि सुनसान ठाउँमा उनले श, व ब्यवस्थापन गरेर फर्किन्छन् ।

Related Articles

Back to top button