समाचार

होटेल रुद्रमा प्रहरीले छापा मार्दा हाई प्रोफाइल कल गर्लसहित भीआईपी भेटिएपछि…

काठमाडौ । प्रहरीले कल गर्लको पर्दाफास गरेको छ । पुरानो स्टेशनको पछाडि होटेल रुद्र इन होटलमा छापा मारेपछि प्रहरीले व्यवस्थापकलाई प’क्राउ गरेको हो । घटना नेपालको सीमा नजिकको भारत, उत्तर प्रदेशको राजधानी लखनऊको विभूतिखण्डको हो । यस प्रकरणमा अर्को राज्यका केटीहरू रहेका छन् ।

प्रहरी आयुक्तले घटनाको अनुसन्धान एसीपी विभूतिचन्द स्वन्तेर कुमार सिंहलाई हस्तान्तरण गरेका छन् । एसीपी विभूतिचन्द स्वतन्त्र सिंहका अनुसार प्रहरी टोलीले आइतबार राती होटल रुद्र इनमा छापा मारेको थियो । चार केटीहरू विभिन्न कोठामा भेटिएका हुन् । सबै केटीहरूलाई अर्को राज्यबाट बोलाइएको थियो ।

महिलाहरूले आरोप लगाए कि होटल प्रबन्धक र अन्य व्यक्तिहरूले उनीहरूलाई गलत काम गर्न बाध्य तुल्याएका थिए । प्रहरीले ती केटीहरूलाई त्यहाँबाट छुटाउन सफल भएको छ । होटल प्रबन्धक विवेक पाण्डेलाई प’क्राउ गरिएको छ । प्रहरीले दिएको जानकारी अनुसार यस र्‍याकेटमा धेरै भीआईपी व्यक्ति जोडिएका छन्, जसको खोजतलास चलिरहेको छ ।

एसीपीका अनुसार पूनम नामकी महिलाले आफ्ना साथीहरूलगायत जबरजस्ती गल्ती गरेको कुरा एसीपीले पत्ता लगाएको थियो । उक्त गिरोहमा दीपक नामका एक युवक पनि थिए । पूनम र दीपकलगायत अन्य बिचौलियाको खोजीमा प्रहरीले छापा मारेको छ । स्वतन्त्र महिलाको बयानका आधारमा चार जनाको बि’रूद्ध मुद्दा दायर गरिएको छ ।

प्रहरी आयुक्त डीके ठाकुरलाई केहि दिन अघि यसका बारेमा जानकारी दिइएको थियो । जानकारी दिने व्यक्तिले चार अर्कै राज्यका युवतीलाई नियन्त्रणमा लिएर ष्ल गर्ल पेसामा लगाएको बताएका थिए ।

त्यसपछि प्रहरी आयुक्तले डीसीपी पूर्वलाई अनुसन्धान एसीपी विभूतिखण्ड समक्ष पेश गर्न निर्देशन दिए । एसीपीले यस बारे थप जानकारी प्राप्त गर्यो । यस पछि, सबै चार महिलालाई उक्त स्थानबाट मुक्त गरिएको हो ।

Related Articles

Back to top button