समाचार

चलिरहेको स्कुटरमा घाँ’ टीको सिक्रि ता’,नेपछि….

काठमाडौ । बाँकेमा स्कूटरमा गइरहेकी महिला नेतृ मा,थि आ’ x क्र ‘म, x ण भएको छ । नेपाली काङ्ग्रेस बाँकेकी युवा नेतृ तथा महिला संघ कोहलपुर नगरकी कोषाध्यक्ष दिपा बस्नेत माथि भएको हो । स्कूटरमा कोहलपुर तर्फ गइरहेको बेलामा उनलाई मोटरसाइकलमा आएका यु’वाहरुले यो घ’ x ट, ना घ, टा, एका थिए ।

सोमवार नेपालगन्ज देखि कोहलपुर जाने क्रममा साँझ पख जानकी गाउँपालिकाको गनापुरमा पर्ने पिप्रहवा नजिक उनी माथि अ xज्ञा, त युवाहरुले आ’ xक्र ’म, x ण ग,रेको प्रहरी समक्ष उनले बताएकी छन् ।

चल्दा, चल्दै गरेको स्कुटीलाई प, छ्या, उँदै मोटरसाईकलमा आएका दुई जनाले घाँ’ xटीको सि’ क्रि ता xन्दा स्कुटी प’, ल्टे’को युवतीले बताएकी छन् ।

चल्दा चल्दैको स्कुटर प’, ल्टे’का कारण उनलाई चो’ x ट लागेको छ । उनको खुट्टा भां’, x चि’, x एको भएको छ भने अनुहारमा समेत चो’, x ट लागेको छ । यस बारे प्रहरीले घ” x ट, नाको बिषयमा छा, न वि, न गरिरहेको बताएको छ । तस्बिर असल शाशन

त्यस्तै चिकित्सकको हस्ताक्षर चो, x रे, र कोरोना जाँचको न, क्क, ली पिसीआर रि, र्पोट बनाएको आ, x रो, पमा बाँके प्रहरीले भेरी अस्पतालका दुई सु’ x र, क्षा गा,र्ड र एक सहयोगीलाई प, x क्रा, उ गरेको छ । प्रहरीले अस्पतालबाट उनीहरुलाई प, x क्रा,उ गरेको हो ।

अस्पताल विकास समितिका अध्यक्ष प्रमोद धितालका अनुसार सु, र क्षा गा, र्ड कम्पनीमार्पत अस्पतालको सु, र, क्षाका लागि ख, टिएका गार्डसहितका व्यक्ति प’ x क्रा, उ परेको जानकारी दिए।

 

Related Articles

Back to top button