समाचार

कुवेतस्थित नेपाली दूतावासमा २८ वर्षकै कलिलो उमेरकी राष्ट्रसेवक श्रम सहचारी विपनाको मृत्यु

काठमाडौं- कुवेतस्थित नेपाली दूतावासका श्रम सहचारी विपना ज्ञवालीको नि’धन भएको छ । ज्ञवालीको २८ वर्षकै कलिलो उमेरमा निध’न भएको हो । ब्ल, x ड क्या, न्स,र पी,डित ज्ञवालीको उपचारका क्रममा निध’न भएको बताइएको छ ।पीडित ज्ञवालीको स्वास्थ्य ज,टिल भन्दै गएपछि दूतावास नजिकै रहेको मुवारक अलकबीर अस्पतालमा को’रोना परीक्षण गरिएको थियो ।

रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि उनलाई उनलाई थप उपचारका लागि त्यहाँको शेख अल वर्दिस क्या, न्सर अस्पतालमा भर्ना गरिए पनि उपचारका क्रममा उनको दुखद निध’न भएको हो ।दूतावासमा श्रम सहचारीको रुपमा कार्यरत ज्ञवालीको निध’न प्रति दूतावासले दुख व्यकत गरेको छ ।

दुतावासले विज्ञप्ति निकाल्दै एक कर्मठ र लगनशील राष्ट्रसेवक गु,माएको भन्दै शोकको यस घडीमा ज्ञवालीको परीवारजनमा गहिरो समवेदना प्रकट गरेको छ ।राजदूतावासले ज्ञवाली प्रति श्र,द्धा’ञ्जलि अर्पण गर्दै मृ’त आत्माको चिर शान्तिको कामनासमेत गरेको छ । उनी तीन महिनाअघि मात्र श्रम सहचारीको रुपमा कुवेत पुगेकी थिइन् । उनको श’ व आइतबार नै जजिरा एयरलाइन्समार्फत नेपाल ल्याइएको दूतावासले जनाएको छ ।

Related Articles

Back to top button