समाचार

फाँ सी लगाएको अभिनय गरेर टिकटक बनाउँदा अचानक कुर्सी चि’प्लि’यो, किशोरीको मृ’त्यु

भारतको इन्दौरमा १२ वर्षीया किशोरीले सेल्फी लिने क्रममा ज्यान गु’माएकी छिन् । भनिन्छ कि ती केटी आफ्नो घरको कुर्सीमा उ’भिएकी थिइन र पा सो ग’लामा लगाएर सेल्फी लिईरहेकी थिइन् । यस समयमा उनको स’न्तुलन बि’ग्रेको थियो र अभिनय गरेको स’त्य सावित भयो । यसपछि उनको साँच्चै ज्यान गयो । यो घ’टना इ’न्दौरको माँ वै’ष्णोदेवी न’गरसँग सम्बन्धित छ ।पुलिसले श’वलाई लिएर पो’ष्टमार्ट’मको लागि पठाएको छ र यसबारे अनुसन्धान सुरु गरिएको छ । दु’र्घटनाको क्रममा केटीको बुबा घरमा थिए भनेर पुलिसले जनाएको छ ।

जब केटी लामो समय कोठा बाहिर निस्केकी थिइनन्, त्यसपछि परिवारका सदस्यहरू उनको कोठामा गए र घ’टनाको बास्तविकता थाहा पाए । ना’तेदारहरु ड’राए, परिवारले छिमेकीहरूलाई बो’लाए र केटीलाई तल ल्या’इयो ।तर त्यसबेला सम्म उनको सा’स रो’कि सकेको थियो । त्यसपछि सूचना प्रहरीलाई दिइयो । पुलिसले श’व पो’स्टमार्ट’मका लागि अस्पताल पठाए ।प्रा’रम्भिक अनुसन्धानमा, पु’लिसले यसको कारण पत्ता लगाउन सकेन । घ’टनास्थलबाट कुनै प्र’माण नभएको खण्डमा से’ल्फी नै केटीको मृ’त्युको कारण भएको जस्तो देखिन्छ ।

अनुसन्धान अधिकारी म’नमोहन ठाकुरले भने कि बा’लिकाले से’ल्फीका लागि क्या’मेरा अन गरेकी थिइन् । यस समयमा कु’र्सी सर्यो, जसको कारणले यस्तो घ’टना भयो । घ’टनाबारे थप अनुसन्धान भइरहेको छ ।

Related Articles

Back to top button