समाचार

नायिका श्वेता खड्का को विवाह पछी करिश्मा मानन्धर ले किन यस्तो भनिन (भिडियो सहित)

काठमाडौं – नायिका श्वेता खड्काको विवाह पछी नायिका करिश्मा मानन्धरले यस्तो भनेर फेसबुकमा पोस्ट गरेकी छिन्, आएको हरेक परिस्थितिको सा,मना गर्दै ,साथै समाजका मुल्यमान्यतालाइ कायम राख्दै र मान्दै जिवनलाइ हिम्मतका साथ जिउन ठुलो आ,ट चाहिन्छ , येस्तोमा कतिपय अवस्थामा आफ्ना भावनाहरुलाई पैताला मुनि कु,ल्चिनु पर्ने स्थिति पनि आउँछ ।

हरेक मानिसको खुसी भएर बाच्न पाउने अधिकार छ । पुरुषप्रधान मान,सिकता रहेको हाम्रो यो समाजमा , ठुला ठुला आवाजमा कस्तो प्रकारको महिला सशक्तीकरण कुरा गरिरहेकार्छौ हामी ? जो बि,चरि अवस्थामा छिन र अरुको सहयोगको अ,पेक्षा गरेर आँखा ता,नेर बसेकी छिन !

या जो हिम्म,तका साथ ती सबै स,मस्याहरुसंग जु,धेर आफुलाइ भित्रैबाट सशक्तीकरण गरेर आफ्नो लागि नयाँ बाटोको निर्माण गर्दै छिन ,र यो पनि समाजको अगाडि प्रस्तुत भयेर गर्दैछिन । यो एउटा उदाहरणीय सुरुवात हो । जिवनमा परेका भवि,तव्यंले लथा,लिङ्ग हुने होइन कि त्यसबाट सिकेर बलियो भएर अगाडिको बाटो बनाउने हो ।

समाजमा जनजागरण कहिलेकाही आफै उदाहरण बनेर पनि दिनुपर्छ । तिम्रो स्टाट्स लेखाइमा भयेको तिम्रा भाव बुझे जस्तो लागेर यी शब्दहरु लेख्दैछु । नवीन वैवाहिक जिवनको शुभकामना स्वेता,तिमी वास्तविक जीवनको नाइका हौ ।

 

Related Articles

Back to top button