समाचार

भाउजु सुनिता र देवरको एउटै सारीको फेरमा लाश, कारण खुल्दा झनै चकित !

काठमाडौं । देवर र भाउजुको लाश फेला पारिएको छ । घटनाको सत्यता बाहिर आउँद गाउँले नै चकित बनेका छन् । भारत, उत्तर प्रदेशको फतेहपुर जिल्लाको गाजीपुरमा डरलाग्दो दृश्य देखिएको हो । त्यहाँको लोम्हटा गाउँमा एकै फन्दामा देवर–भाउजु मृत फेला परेका हुन् ।

परिवारले लामो समयसम्म ढोका नखुलेपछि आफैं खोले, तब दुबै लाश साडीमा घुमटिएको अवस्थामा मृत फेला परेका थिए । प्रहरीका अनुसार लामो समयदेखि उनीहरुबीच देवर र भाउजुको सम्बन्ध नभई अरुथोक नै चलिरहेको थियो । उनीहरुबीच श्रीमान र श्रीमतीको जस्तो सम्बन्ध रहँदै आएको खुलेको छ ।

तर यो बीचमा परिवारले उनीहरुलाई अलग गर्नका लागि देवर चाँहीको विवाहको बारेमा तयारी गर्न थालेका थिए । आफुहरु सम्बन्धमा रहेको कुरा कसैलाई भन्न नसकेका उनीहरुले तब उनीहरुले यस्तो कदम उठाएको खुलेको छ । बान्द्रा जिल्लाको बबेरु थाना क्षेत्र बडौली कावात्रा निवासी रासिपालकी छोरी २८ वर्षीया सुनिताको विवाह २०१६ मा ब्राह्मणतारा गाउँका हरिओम निषाद छोरा शिवबरनसँग भएको थियो ।

जेसीबी चालक हरिओम बान्द्रामा छन् । हरिओम कामका कारण प्रायः बान्द्रामा हुन्छन् । विवाह भएको केही दिन पछि सुनिता र २२ वर्षीय देवर राममिलन र सुनीताबीच नाजायज सम्बन्ध कायम भएको थियो । त्यसपछि तिनीहरूले एक अर्कालाई मनपराउन थालेको बताइएको छ । घरमा दाई नभएको मौकामा राममिलन र श्रीमान नभएको मौकामा सुनीता एक अर्काको इच्छा पुरा गर्दै आएका थिए भनिएको छ ।

यो कुरा परिवारका सदस्यहरूलाई पनि जानकारी भइसकेको थियो । अवस्था नियन्त्रण भन्दा बाहिर जाने लगभग पक्काजस्तै देखिएको थियो । हरिओमलाई जानकारी नदिएर परिवारका अन्य सदस्यहरुले रामामिलनको विवाह गर्दिने कुरामा विचार गर्न थालेका थिए ।,,,भिडियो हेर्न तला क्लिक गर्नुहोला,,,

राममिलानको विवाह मिति ७ मे, २०२० असोदर प्रहरी चौकी क्षेत्रको गाउँमा गर्ने कुरा पक्कापक्की भैसकेको थियो । त्यसबेलादेखि अलग हुने डरले देवर र भाउजु दुःखी हुन थालेका थिए । परिवारका सदस्यहरूले भने कि राममिलन मंगलबार राति बुबाको साथ आमन्त्रित गरेर फर्केका थिए ।

दिनभरीको काम सक्काएर सबै सुत्न गए । सुनिताका तीन वर्षीय छोरा हर्ष हजुरआमा बलियासँग सुतिरहेका थिए । सुनिता दोस्रो तीन महिनाकी छोरी क्रान्तिसँग कोठामा सुतिन् । सुनिता मंगलबार बिहान कोठाबाट बाहिर निस्किइनन् । कोठाबाट बालिका चिच्याईरहेको आवाज आयो र सुनीतासँगै राममिलनलाई पनि परिवारका सदस्यहरुले देख्न सकेनन् ।

त्यसपछि परिवारका सदस्यहरूले जसोतसो ढोका खोल्न सफल भएका हुन् । जब ढोका खोलियो तब जे देखियो त्यसले सबैलाई हैरान बनाएको हो । उनीहरु साडीको फेर फ्यानमा लगाएर लाशको रुपमा भेटिएका थिए ।

सुनिताको शरीर साडीको एक छेउमा थियो भने अर्को छेउमा रामामिलनको लाश थियो । सुनिताको अनुहार रामामिलानको छातीमा थियो । एउटा खुट्टा सुनिताको खाटमा फसेको थियो र अर्को खुट्टा खाटमुनि थियो । फोरेन्सिक टोलीले पनि अनुसन्धान गरेको छ ।

जाफरगंजका सीओ सञ्जय शर्मा र एसओ कमलेश पाल घटनास्थल पुगेका थिए । एएसपी राजेश कुमारले भने कि दुवै जनालाई चेतावनी दिइएको थियो । राममिलनका बुबा शिवबरनले प्रेम प्रसंगको कारण जीवन विसाउन गर्ने प्रयास भनेका छन् । यसमा कसैले कसैलाई पनि आरोप लगाएको छैन ,,,भिडियो हेर्न तला क्लिक गर्नुहोला,,,

Related Articles

Back to top button