समाचार

नेपालकै चर्चित ज्योतिसिको ड’रलाग्दो भबिष्यबाणी ! नेपालमा यस्तोसम्म हुँदैछ? कुलमान र रबिको बारेमा ठो’कुवा गर्दै यस्तो भने … ! ( भिडियो सहित )नेपालकै चर्चित ज्योतिसिको ड’रलाग्दो भबिष्यबाणी ! नेपालमा यस्तोसम्म हुँदैछ? कुलमान र रबिको बारेमा ठो’कुवा गर्दै यस्तो भने … ! ( भिडियो सहित )

काठमाण्डौ, भनिन्छ भाग्यमा जे लेखेको छ त्यो भएर नै छाड्छ। तर भाग्य छ भन्दैमा डोकोमा दुध दोएर अडिदैन भन्ने हरु पनि तमाम हुन्छन।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

शायद सोचेका सबै कुरा र योजना हरु कसैका पुरा हुँदैनन होला तर मेहनत काम प्रतिको लागब हुने हो भने र त्यो अनुसारको समय पनि अनुकुल भैदिने हो भने असम्भभ भन्ने कुरा केही हुँदैन होला , चर्चित ज्योतिसिहरु ले ग्रह तथा बिभिन्न नछेत्र हरुको आधारमा भबिस्य मा हुने कुरा घट्ने घटना हरुको पहिले नै घोषणा गरेका हुन्छन। कतिपयका भबिस्यबाणी मिल्छन त कसैका मिल्दैनन।

चर्चित ज्योतिसी सोम प्रशाद नेपाल भन्छन कुनै पनि कुरा बोल्दा केही न केही आधार मा रहेर बोल्नु पर्छ ताकी पछी आँफै बोलेर त्यो कुरा को खन्डन गर्न सकियोस । उनी भन्छन समय र ग्रहको आधारमा भोली हुने कुराको आजै अनुमान गर्न सकिन्छ ।

टेस्तै यती बेला नेपालअको सन्दर्भमा पनि उन्ले भ’बिश्यबा’णी गरेका छन ।उनै चर्चित ज्योतिसी पन्डित सोम प्रशाद सङ्ग गरिएको कुराकानी हेर्नका लागि तल क्लिक गर्नुहोला ।

Related Articles

Back to top button