समाचार

१८ महिनापछि राहुले ग्रहचक्रमा गर्यो ठूलो परिवर्तन ……….! यी राशिको शुरु भयो शुभ समय !

२३ सेप्टेम्बर अर्थात् आज दिउसो १ बजेर ५ मिनेटबाट छाया ग्रह मानिने राहु वृष राशिमा प्रवेश गरिसकेको छ। राहु १८ महिनापछि मिथुन राशिबाट वृष राशिमा प्रवेश गरेको हो। राहुको राशि परिवर्तनले सबै १२ राशिमा प्राभाव पार्नेछ।

मेष राशि
राशिको धन भावमा राहुको प्रवेश तपाईंको लागि शुभ साबित हुनेछ। आकस्मिक धन लाभको सम्भावना रहेको छ। महँगो चीजहरूको खरीदले विलासितापूर्ण जीवनतर्फ डोर्याउँछ। घर वा गाडी किन्ने संकल्प पूरा हुनसक्छ। यदि तपाईं आफ्नो जिद्दी र रिसलाई नियन्त्रणमा राखी काम गर्नुहुन्छ भने सफलताको सम्भावना धेरै हुन्छ। व्यापार व्यवसायमा राम्रो प्रगतिको योग रहेको छ।

वृष राशि
राहु वृषमा प्रवेश गरेको छ। राहु वृष राशिको प्रथम भावमा प्रवेश गर्नेछ, जसले अप्रत्याशित परिणाम दिन्छ। कार्य व्यवसाय प्रगति हुनेछ। रोजगार क्षेत्रमा पदोन्नति र नयाँ सम्झौताको प्राप्ति पनि सम्भव हुनेछ। सरकारी क्षेत्रबाट लाभ मिल्नेछ। समय विद्यार्थीहरूको लागि समय अनुकूल रहनेछ।

मिथुन राशि
राहु १८ महिना यस राशिमा रहेर अर्को राशिम प्रवेश गर्दैछ। यस्तो अवस्थामा, बाह्रौं भावमा राहुको प्रवेशले तपाईंलाई बढी खर्च गर्ने बनाउँछ। व्यर्थको विवादबाट बच्नुहोस् र सावधानीपूर्वक सवारी साधन प्रयोग गर्नुहोस्। उच्च अधिकारीहरूसँगको सम्बन्ध बिग्रन नदिनुहोस्। यदि तपाईं विदेशी नागरिकताका लागि आवेदन दिन चाहानुहुन्छ भने पनि समय अनुकूल रहनेछ।

कर्कट राशि
राशिको लाभ भावमा राहुको गोचर तपाईको लागि धेरै नै शुभ हुनेछ। यस भावमा स्थानान्तरण हुँदा राहुले मूल निवासीको सबै समस्याहरू समाधान गर्छ र प्रतिकूल परिस्थितिहरूबाट हटाउनुका साथै सफलताको उच्च शिखरमा पुर्‍याउँछ।

सिंह राशि
राशिको भाग्यको भावमा राहुको गोचर तपाईंको लागि अनुकूल साबित हुनेछ। आमाबाबुको स्वास्थ्यमा विशेष ध्यान दिनुहोस्। सामाजिक प्रतिष्ठा बढ्नेछ। धर्म र कामको कुरामा पनि चासो बढ्नेछ र आध्यात्मिक प्रगति हुनेछ।

कन्या राशि
राहु यस राशिको नवौँ भावमा प्रवेश गरेको छ। जसको कारणले नयाँ कार्य र व्यवसाय सुरु गर्ने व्यक्तिको लागि समय अनुकूल हुनेछ, धेरै राम्रो अवसरहरू उपलब्ध हुनेछन्। विदेशी कम्पनीहरूमा सेवा आदिको लागि आवेदन दिनको लागि पनि समय अनुकूल हुनेछ।

तुला राशि
राशिको आठौं भावमा राहुको प्रवेश मिश्रित फलको कारक साबित हुनेछ। आकस्मिक धन वा गोप्य धन प्राप्तिको योग रहेको छ। कार्यक्षेत्रमा षड्यन्त्रको शिकार हुनबाट बच्नुहोला। अनावश्यक वाद-विवादमा नपर्नुहोला। स्वास्थ्य प्रति विशेष ध्यान राख्नुहोला।

वृश्चिक राशि
राशिको सप्तम भावमा राहुको गोचरले तपाईंको लागि थुप्रै सफलताका ढोका खोल्नेछ। प्रतीक्षित कार्यहरू सम्पन्न हुनेछ। शासन सत्ताको पूर्ण सुख मिल्नेछ। अधिकारीहरुसंग राम्रो सम्बन्ध बनाइनेछ। शिक्षा प्रतियोगितामा भाग लिने प्रतियोगीहरूको लागि गोचर अनुकूल हुनेछ। व्यापारीहरुको लागि गोचर अझ बढी अनुकूल हुनेछ।

धनु राशि
राशिको शत्रु भावमा राहुको प्रवेश तपाईंको लागि मिश्रित फलदायी रहनेछ। राहुको वक्री हुनाले कठिन परिस्थितिहरुसँग लड्न सहयोग पुर्‍याउँनुका साथै सबै समस्याहरुलाई समाधान गर्दछ। स्वास्थ्यको हिसाबले सावधान रहनुहोला। पदोन्नती प्राप्त हुनसक्छ। तपाईंको निर्णय र तपाईंद्वारा गरिएको कार्यको सराहना हुनेछ। रोजगारीका लागि गरिएको प्रत्येक प्रयास सफल हुनेछ।

मकर राशि
विद्यार्थीहरुले शिक्षा प्रतियोगितामा राम्रो सफलता प्राप्त गर्नेछन्। सन्तान सम्बन्धि कुराले चिन्ता बढ्न सक्छ। नयाँ दम्पतिको लागि सन्तान प्राप्तिको योग रहेको छ। प्रेम सम्बन्धित मामिलामा वा प्रेम विवाहको मामिलामा राहुको गोचर अनुकूल नरहला। वरिष्ठ परिवारका सदस्यहरू वा दाजुहरूसँग मतभेद उत्पन्न हुन नदिन एकता कायम राख्नुहोस्।

कुम्भ राशि
राशिको चौंथो भावमा राहुको प्रवेश निकै उतार चढाव वाला साबित हुनेछ। क्षेत्रमा सफलताको बावजूद केहि कारणले गर्दा पारिवारिक कलह र मानसिक पीडाबाट ग्रस्त भइनेछ। घर वा वाहन खरिद गर्ने सपना पूरा हुनसक्छ। अभिभावकको स्वास्थ्य चिन्ताजनकरहन सक्छ। यात्रा गर्दा सामान चोरीबाट बच्नुहोस्।

मीन राशि
राशिको तेस्रो भावमा राहुको गोचर तपाईंको लागि शुभ साबित हुनेछ। तपाईंको सहास र पराक्रममा वृद्धि हुनेछ। सामाजिक प्रतिष्ठामा वृद्धि हुनेछ। तपाईंको निर्णयको पनि सराहना गरिनेछ। राजनीतिज्ञ र शीर्ष अधिकारीहरुसंग राम्रो सम्बन्ध स्थापना हुनेछ। पदोन्नतीको योग बन्नेछ।

 

Related Articles

Back to top button