समाचार

आफु बिदेश हुँदा श्रीमती गर्भवती भएपछी श्रीमानले दिए कडा जवाफ…! हेर्नुहोस भिडियो

भिडियो तलको समाचारको अन्त्यमा राखिएको छ, पुरा हेर्नुहोला । ४ असाेज । आफूलाई को रोना पोजेटिभ देखिएको भन्दै घरबाट निस्किएका एक जना प्रेमीकासँगै प क्राउ परेका छन् । को रोना पोजेटिभ देखिएको भन्दै श्रीमतीलाई ढा टेर घरबाट निस्किेका उनी प्रेमिकासहित प क्राउ परेका हुन्। घ टना भारत ईन्दौंरको हो ।

भारतीय सन्चार माध्यमकाअनुसार को भिड सेन्टरमा भर्ना हुन भनि निस्केका श्रीमान सम्पर्कवि हिन भएपछि श्रीमतीले प्र हरीलाई खबर गरेकी थिइन् । ईन्दौंरको ताजोलमा बस्ने २८ वर्षीय ती पूरुषले फोन गरेर आफूलाई को रोना भएको बताएका थिए । लामो समय श्रीमान सम्पर्कमा नआएपछि श्रीमतीले प्रहरीलाई खबर गरेकी थिइन् । उनलाई खोज्न प्र हरीले पहिलो चरणमा जिल्लाका सबै आइसोलेसन सेन्टरमा खोजी शूरु गरेको थियो ।

तर लामो समय खोजेपछि उनी अन्तै भेटिए । पुरानो मोबाइल नम्बर बन्द गरेको भए पनि नयाँ नम्बर लिएको खुलेपछि प्रहरीले ट्रेसिङ गरेको थियो । लोकेसनका आधारमा उनलाई प्रहरीले प क्रन सफल भयो । जब उनी फ क्राउ परे तब उनको पोल खुल्यो । उनी नाम बदलेर प्रेमिकासँग एउटा घरमा बस्दै आएका रहेछन् ।

Related Articles

Back to top button