समाचार

गाईलाई बचाउन खोज्दा भएको भ’यानक सडक दु’र्घटनामा सेनाका कर्नेलसहित २ जनाको मृत्यु !

काठमाडौं । गाईका कारण भएको भयानक सडक दुर्घटनामा दुई जनाको ज्यान गएको छ । आज भारतको राजस्थान राज्यको बीकानेर जिल्लाको श्रीदङगरगढको राष्ट्रिय राजमार्गमा भारतीय सेनाको एक गाडी पल्टिएपछि सवार दुई जना अधिकारीको मृत्यु भएको हो । दुर्घटनामा दुई सैनिकहरू घाइते भएका छन् । ती दुई अधिकृतहरू उत्तर प्रदेशको शाहजहांपुरबाट बीकानेर आएर अभ्यासमा सहभागि हुन गइरहेको बताइएको छ । सडकमा अचानक आएको गाईलाई बचाउन खोज्दा दुर्घटना भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

सेरुना थानेका एएसआई शिव कुमारले आज बिहान जोधसर गाउँ नजिकैको सडकमा गाईलाई बचाउने प्रयासमा सेनाका कमाण्डिङ अफिसरको सफारी गाडी पल्टिएको जानकारी दिए । यस दुर्घटनामा कर्नेल मनीष चौहान र मेजर नीरज शर्मा गम्भीर घाइते भएका थिए । दुबै अधिकारीहरुलाई गम्भीर अवस्थामा बीकानेरको पीबीएम अस्पताल लगिएको थियो । जहाँ दुबै अधिकारीहरूको मृत्यु भयो ।

घटनामा दुई सिपाही पनि घाइते भएका छन् । सडक दुर्घटनामा दुई सैन्य अधिकारीहरुको मृत्यु भएका खबरले त्यस क्षेत्रमा मौनता छाएको बताइएको छ । ठूलो संख्यामा सेनाको गाडी पनि घटनास्थलमा पुग्यो । यी अधिकारीहरू उत्तर प्रदेशको शाहजहाँपुरमा तैनाथ थिए । बाँकी जानकारी घाइतेको बयान पछि मात्र उपलब्ध हुने प्रहरीले जानकारी गराएको छ । जवानहरुको नाम खुल्न नसकेको जनाइएको छ ।

Related Articles

Back to top button