समाचार

केराबारीको जंगलमा यौन जोडीहरूलाई रंगेहात देखेका बाबुराम भट्टराईलाई पैसा दिएर मनाउन खोजियो,नमान्दा र कसैलाई भनेमा मारिदिने समेतको धम्की दिएको बुझिएको छ(भिडियोमा हेर्नुहोस्)

करिव १ महिना अगाडि मोरङको केराबारि स्थित जंगलमा १२ दिन अघिबाट ह’राई रहेका बाबुराम भट्टराईको श’व फे’ला परेको थियो । ह’त्या गरिए पछि उनको श’रीर भरी ए’सि’ड छ’र्कि’एर रु’ख’को फे’द’मा गा’ढिएको अवस्थामा उनको श’व फे’ला परेको थियो । २६ वर्षिय बाबुराम भट्टराईको नि’र्म’म’ता पु’र्व’क ह’त्या भएको स्थानियहरुले बताएका थिए । केही दिन अघि केराबारी जंगल क्षेत्रमा केही जोडिहरु यौ’न सम्पर्क गरिरहेको अवस्थामा बाबु रामले देखेका थिए भन्ने बुझिएको थियो ।

बाबुरामले उनिहरुलाई रं’गे’हा’त देखे पछि ती जो’डिहरुले उनलाई एक हजार रुपैयाँ पैसा समेत दिएर देखेको कुरा कसैलाई नभन्न समेत भनेको स्थानियको भनाई थियो । उनिहरुले बाबुरामलाई यदि कसैलाई भने मा’रि दिने समेत ध’म्की दिएको बुझिएको थियो । त्यसको १२ दिन पछि उनको ह’त्या गरिएको अवस्थामा श’व भेटे पछि भनी तिनै जोडिहरुले मा’रे’को हुन सक्ने स्थानियको आशंका थियो । बाबुरामको श’व फेला परे पछि उनको ह’त्या भएको आ’शं’का’मा प्र’हरि’ले अनुसन्धान सुरु गरेको थियो ।

उनको ह’त्या भएको करिव २८ दिन पछि प्र’हरिले ह’त्या’रा प’क्राउ गरि सार्वजनिक गरेको छ । प्र’हरिले बाबुरामकै साथी वर्ष ३५ का कमल लिम्बुलाई प’क्रा’उ गरि सार्वज’ निक गरेको हो । बाबुराम गाडिमा सहचालकको काम गर्दै आएका थिए । कमल पनि गाडिमा सहचालक कै रुपमा काम गर्दै आएको र बाबुरामको साथी भएको बुझिएको छ । प’क्राउ परेका कमलले बाबुरामको ह’त्या आफुले नै गरेको स्वीकार गरेको प्र’हरिको भनाई छ । तर स्थानिय हरुले अरु पनि संलग्न भएको हुन सक्ने बताएका छन ।

कमल एक्लैले बाबुरामको ह’त्या गरि त्यसरी फा’लेको भन्ने कुरामा आफुहरु बिश्वस्त नभएको भन्दै अन्य ब्याक्तिहरु पनि ह’त्यामा संलग्न भएको उनका आफन्त तथा स्थानियहरुले बताएका छन । बाबुरामलाई घा’इ’ते अवस्थामा जंग’लमा फा’ली ए’सि’ड समेत लगाएको बताईएको छ । भोलिपल्ट मात्र बाबुरामको मृ’त्यु भएको खुलेको हो । निकै निर्म’मता पुर्वक उनको ह’त्या भएको प्र’हरिले बताएको छ । प’क्राउ परेका कमलले भने ह’त्या आफुले नै गरेको अरु कसैको संलग्नता नभएको बयान दिएका छन् ।

ह’त्या भएको दिन कमल लगायत अन्य ब्याक्तिहरु राती मोटरसाइकलमा निकै पटक ओहोरदोहोर गरेको देखेको स्थानियको भनाई छ । बाबुराम ह’रा’ए पछि उनकी आमाले कमलाई पनि बाबुरामको बारेमा सोधेको बताइन् । जंगल तिर गएर खोज्नु भनी कमलले त्यति बेला जवाफ दिएको उनले बताएकी छिन । आफुले जंगलमा पनि खोजेको भन्दा अझै राम्रोसगँ खोज्नु भनेको उनले बताईन् । ह’त्यारा सबैलाई फा’सिँ’को सजा’य हुनु पर्ने उनिहरुले माग गरेका छन । (भिडियो हेर्नुस)करिव १ महिना अगाडि मोरङको केराबारि स्थित जंगलमा १२ दिन अघिबाट ह’राई रहेका बाबुराम भट्टराईको श’व फे’ला परेको थियो । ह’त्या गरिए पछि उनको श’रीर भरी ए’सि’ड छ’र्कि’एर रु’ख’को फे’द’मा गा’ढिएको अवस्थामा उनको श’व फे’ला परेको थियो । २६ वर्षिय बाबुराम भट्टराईको नि’र्म’म’ता पु’र्व’क ह’त्या भएको स्थानियहरुले बताएका थिए । केही दिन अघि केराबारी जंगल क्षेत्रमा केही जोडिहरु यौ’न सम्पर्क गरिरहेको अवस्थामा बाबु रामले देखेका थिए भन्ने बुझिएको थियो ।

बाबुरामले उनिहरुलाई रं’गे’हा’त देखे पछि ती जो’डिहरुले उनलाई एक हजार रुपैयाँ पैसा समेत दिएर देखेको कुरा कसैलाई नभन्न समेत भनेको स्थानियको भनाई थियो । उनिहरुले बाबुरामलाई यदि कसैलाई भने मा’रि दिने समेत ध’म्की दिएको बुझिएको थियो । त्यसको १२ दिन पछि उनको ह’त्या गरिएको अवस्थामा श’व भेटे पछि भनी तिनै जोडिहरुले मा’रे’को हुन सक्ने स्थानियको आशंका थियो । बाबुरामको श’व फेला परे पछि उनको ह’त्या भएको आ’शं’का’मा प्र’हरि’ले अनुसन्धान सुरु गरेको थियो ।

उनको ह’त्या भएको करिव २८ दिन पछि प्र’हरिले ह’त्या’रा प’क्राउ गरि सार्वजनिक गरेको छ । प्र’हरिले बाबुरामकै साथी वर्ष ३५ का कमल लिम्बुलाई प’क्रा’उ गरि सार्वज’ निक गरेको हो । बाबुराम गाडिमा सहचालकको काम गर्दै आएका थिए । कमल पनि गाडिमा सहचालक कै रुपमा काम गर्दै आएको र बाबुरामको साथी भएको बुझिएको छ । प’क्राउ परेका कमलले बाबुरामको ह’त्या आफुले नै गरेको स्वीकार गरेको प्र’हरिको भनाई छ । तर स्थानिय हरुले अरु पनि संलग्न भएको हुन सक्ने बताएका छन ।

कमल एक्लैले बाबुरामको ह’त्या गरि त्यसरी फा’लेको भन्ने कुरामा आफुहरु बिश्वस्त नभएको भन्दै अन्य ब्याक्तिहरु पनि ह’त्यामा संलग्न भएको उनका आफन्त तथा स्थानियहरुले बताएका छन । बाबुरामलाई घा’इ’ते अवस्थामा जंग’लमा फा’ली ए’सि’ड समेत लगाएको बताईएको छ । भोलिपल्ट मात्र बाबुरामको मृ’त्यु भएको खुलेको हो । निकै निर्म’मता पुर्वक उनको ह’त्या भएको प्र’हरिले बताएको छ । प’क्राउ परेका कमलले भने ह’त्या आफुले नै गरेको अरु कसैको संलग्नता नभएको बयान दिएका छन् ।

ह’त्या भएको दिन कमल लगायत अन्य ब्याक्तिहरु राती मोटरसाइकलमा निकै पटक ओहोरदोहोर गरेको देखेको स्थानियको भनाई छ । बाबुराम ह’रा’ए पछि उनकी आमाले कमलाई पनि बाबुरामको बारेमा सोधेको बताइन् । जंगल तिर गएर खोज्नु भनी कमलले त्यति बेला जवाफ दिएको उनले बताएकी छिन । आफुले जंगलमा पनि खोजेको भन्दा अझै राम्रोसगँ खोज्नु भनेको उनले बताईन् । ह’त्यारा सबैलाई फा’सिँ’को सजा’य हुनु पर्ने उनिहरुले

Related Articles

Back to top button