समाचार

मलेसियामा घट्यो अनौठो घटना : सुरक्षा गार्डले मध्यरात एक महिलाको घरमा…..(भिडियो )

सामाजिक सञ्जाल फेसबुक प्रयोगकर्ता युयुन निसा ले आफ्नो घरमा कसरी एकजना सुरक्षा गार्डले प्रवेश गरे भन्ने कुरा सेयर गरेकी छिन्। हालै सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा भएको सेयरले नेटिजन्सलाई छक्क पारेको छ । आफ्नो कर्तव्य पूरा गर्नमा विश्वासयोग्य नभएका सुरक्षा गार्डहरूको कार्यप्रति औसत भर्चुअल नागरिकहरूले आक्रोश र आक्रोश व्यक्त गर्छन्।

युयुनका अनुसार आफूले क्लोज सर्किट क्यामेरा (सीसीटीभी) बाट सूचना पाएको र आफ्नै बसोबास क्षेत्रमा सुरक्षा व्यवस्था मिलाउने गार्डले नराम्रो नियतले चुपचाप घरभित्र पसेको बताएका छिन्। यहाँ महिलाले वर्णन गरेको घटनाहरूको कालक्रम यस्तो छ:

फेब्रुअरी १०,२०२२ मा, १२:१४ बजे राती युयुन अझै घर पुगेका छैनन् किनभने उनी अझै पनि घर जाने बाटोमा बाहिर छिन् ।अचानक (सीसीटीभी) अनुप्रयोगबाट सूचना प्राप्त गर्दा, यसले घर भित्रबाट केहि गति बिधि भएको चाल पाउछिन्। त्यसैले मैले प्रत्यक्ष सीसीटीभी खोलेर हेरि, युयुन तिन छक्क परछिन् घरमा एक जना मानिसलाई देखे पछि। “मानिस धेरै परिचित देखिन्छ। उसले लगाएको सर्ट देखेपछि, अहँ !! धेरै परिचित स्पष्ट रूपमा युयुनको आवास सुरक्षा गार्ड, “महिलाले भनिन्।

तीन सन्तानकी आमाका अनुसार ती पुरुषलाई घरमा यताउता देखिन्थ्यो । नराम्रो मनसाय भएको जस्तै मानिसले पनि उनलाई सम्पर्क गर्न सफल भयो। नराम्रो नियत भए जस्तो “उनी सबैको पाइन्ट फुकाल्न तयार भएर घर वरिपरि घुमे। उसले फेरि Whatsapp कल मार्फत फोन गर्यो, मलाई त्यो बेला कहाँ छौ तिमी भनि सोध्यो।
“उनको उद्देश्य चोरी वा लुट्ने होइन। ऊ साँच्चै खराब नियतका साथ युन खोज्न चाहन्छ, ”उनले भने।

तर, सौभाग्यवश नजिकै बस्ने बहिनी र भाउजु तुरुन्तै उनको घर पुगे । “सीसीटीभीले बैठक कोठामा मात्र हिँडडुल पत्ता लगाउन सक्छ। मैले छिट्टै बहिनी र भाउजुलाई घरमा आउन आग्रह गरेँ । “जब भाउजु घरमा आइपुग्यो, त्यो मानिस आफ्नो कामको वर्दी लुगा छोडेर घरबाट भागे। युयुनका अनुसार घटनाको प्रहरीमा रिपोर्ट गरिएको तुरुन्त लगत्तै प्रहरी ले ती व्यक्तिलाई पक्राउ गरिएको छ।

अझ चकित पार्ने कुरा, प्रहरीले गार्डसँग लागुऔषधको विगतको रेकर्ड पनि रहेको बताएको छ । युयुनका अनुसार मुद्दा चलिरहेको छ ।

Related Articles

Back to top button