समाचार

चर्चित पञ्जाबी अभिनेता दीप सिद्धूको सडक दुर्घटनामा निधन दया छ भने Rip लेख्नुहोस

भारतको किसान आन्दोलनका बेला चर्चामा आएका पञ्जाबी अभिनेता दीप सिद्धूको सडक दुर्घटनामा निधन भएको छ । उक्त दुर्घटना दिल्ली नजिकै केएमपिएल नजिकै भएको थियो । प्रहरीका अनुसार दुर्घटना मंगलबार राती ८ देखि साढे ८ बीच भएको हो । दीप सिद्धू आफैँ स्कोर्पियो चलाइरहेका रिपोर्टका अनुसार उनी दिल्लीबाट बटिन्डातर्फ गइरहेका बेला उनको कार एक ट्रकसँग ठोक्किएको थियो ।

दिल्ली प्रहरीले अघिल्लो वर्ष २६ जनवरीमा किसानको ट्र्याक्टर र्यालीका बेला दिल्लीमा भएको हिंसामा दीप सिद्धूलाई पक्राउ गरेको थियो । यसका लागि उनीमाथि इनामसमेत घोषणा गरिएको थियो ।

उक्त मामिलामा अभियुक्त बनाइएका सिद्धूमाथि दिल्ली प्रहरीले एक लाख भारु इनामको घोषणा गरेको थियो ।

काठमाडौ । यदि तपाईले आफ्ना साना छोराछोरीलाई सुनका मुन्द्रा वा अन्य गहना लगाइदिने गर्नु भएको छ भने उनीहरुलाई तपाई आफै जोखिममा पार्दै हुनुहुन्छ । उपत्यकाको प्रहरीले बालबालिकालाई सुनका गहना नलगाइदिन आग्रह गरेको छ ।

हालै काठमाडौंमा ३ वर्षीय नाबालकको कानको सुनको मुन्द्रा लुटेको र लुटेको मुन्द्रा किनेको आरोपमा २ जना पक्राउ परेका छन् ।

बालबालिकाका सुनका गहना लुट्ने र ति गहना किन्ने समुह नै काठमाडौमा सकृय रहेको देखिन्छ । त्यसैले प्रहरीले यस्तो आग्रह गरेको हो । प्रहरीले पक्राउ गरेकाहरुमा मुन्द्रा लुट्ने गोकर्णश्वर नगरपालिका–४ का ३८ वर्षीय नारायण श्रेष्ठ र लुटेको मुन्द्रा किन्ने मोरङ पथरी शनिश्चरे नगरपालिका–८ का ३० वर्षीय राज कुमार बराइली छन् ।

उनीहरुले काठमाडौं महानगरपालिका–६ बौद्धबाट गत माघ ८ गते काठमाडौं महानगरपालिका–६ पाटिटारस्थित तरकारी बजारमा तरकारी पसल सञ्चालन गर्दै आएकी महिलाको ३ वर्षीय नाबालक छोरालाई चक्लेट दिई आफूलाई मामा हुँ भनी फकाई फुल्याई कानमा लगाएको अन्दाजी २, २ आना गरी जम्मा अन्दाजी ४ आना बराबरको सुनको मुन्द्रा लुटेका प्रहरीले जनाएको छ ।

Related Articles

Back to top button