समाचार

जब फोटो ग्राफरले दैनिकी ज्याला मजदुरी गर्ने ६० वर्षीय वृद्धलाई मोडेल बनाए, उनको त्यो फोटोले दुनियाँ पर्यो चकित ! हेर्नुहोस्

लुंगी र सर्ट लगाएका दैनिक ज्यालादारी गर्ने ६० वर्षीय वृद्धले आफ्नो मोडलिङ प्रतिभाका कारण एक दिन इन्टरनेटको दुनियाँमा चर्चाको विषय बन्नेछन् भन्ने कल्पना पनि गर्न सकेका छैनन् । यो दैनिक ज्याला मजदुरको पहिचान मामिक्काको रूपमा गरिएको छ जो केरलाको कोझिकोड सहरकी हुन्।

जे होस्, मम्मीक्कालाई चिन्नेहरूले उनलाई पुरानो लुंगी र शर्टमा मात्र देख्थे। तर जब एक फोटोग्राफर ले यो मजदुरलाई आफ्नो प्रोजेक्टको लागि छान्यो, मामिक्काको सुपर ग्लैमरस मेकओभरले इन्टरनेटमा हिट गर्यो।

यो कामदार भित्र लुकेको प्रतिभा पहिचान गरी उनको एउटा प्रोजेक्टको मोडेलको रूपमा प्रस्तुत गर्ने फोटोग्राफर शारिक वायालिल हुन्। वास्तवमा, Vayil ले पहिले पनि आफ्नो सामाजिक मिडिया पेज मा Mammikka को एक तस्वीर साझा गरेको थियो, जुन अभिनेता Vinayakan को धेरै मिल्दोजुल्दो थियो, त्यसैले यो भाइरल भयो।

जब यो असाइनमेन्ट आयो, शारिकले मम्मिकाको बारेमा सोच्ने पहिलो व्यक्ति थिए। उनले तुरुन्तै ६० वर्षीय मजदुरलाई परियोजनाको बारेमा जानकारी दिए, त्यसपछि कलाकार मजनसले उनलाई यस्तो मेकओभर गरे कि सामाजिक सञ्जालमा जनताले मम्मिकाको स्वैगको तारिफ गर्न छोडेनन्! आशिक फुआद र शबिब वायिल मेकअप असिस्टेन्ट थिए ।

सामान्यतया, यो फोटोसुट स्थानीय फर्मको प्रमोशनको लागि गरिएको थियो, जसमा मम्मिका सूट-बुटमा, चश्मा लगाएर र हातमा आईप्याड समातेर पोज दिईरहेकी छिन्। पक्कै पनि उनको लुक कुनै प्रोफेशनल मोडल भन्दा कम छैन! ममिका आफ्नो सफलताबाट निकै खुसी छिन् । कामसँगै यस्तै अफर आएमा मोडलिङलाई निरन्तरता दिने उनी बताउँछन् ।

अब त्यहाँ mammikka_007 नामको एक इन्स्टाग्राम पृष्ठ छ, जहाँ तपाईं सामान्य लुगासँगै ग्लैमरस लुक्समा देख्न सक्नुहुन्छ। र हो, जबदेखि उनको मोडलिङ अनुहार इन्टरनेटमा चर्चामा छ, मामिक्का उनको जन्मस्थान भेन्नाक्कड, कोडिवल्ली कोझिकोडमा ‘नायक’ बनेकी छिन्। अहिले उनलाई इन्स्टामा सयभन्दा बढीले फलो गरेका छन् ।

Related Articles

Back to top button