समाचार

श्रीमान बिदेशबाट फर्किँदा अर्कै बिबाह गरेँ भनेकी श्रीमती सम्पर्कमा

श्रीमान बिदेशबाट फर्किँदा अर्कै बिबाह गरेँ भनेकी श्रीमती सम्पर्कमा(भिडियो हेर्नुस)

केहि दिन अघि म्याग्दिका गोकुल भण्डारी आफ्नी श्रीमती आफू कुबेतबाट घर फर्किने बेला अर्कैसगँ गएको भन्दै म्यासेज गरेर आफुले कमाएको समेत लिएर हिडेको भन्दै मिडियामा आएका थिए । आफू केहि दिन अघि मात्र नेपाल आइपुगेको र घर आउदाँ श्रीमतिले आफुले कमाएको सबै लिएर हिडेको उनको भनाई थियो । एक छोरी राम्रोसगँ बोल्न, हिँड्न नसक्ने भएको र अर्कि छोरी सानै भएकोले आफू श्रीमतिको खोजी गर्दै मिडियामा आएको गोकुलले बताएका थिए ।

यसरी गोकुल मिडियामा आए पछि गोकुलकी श्रीमती मिना सम्पर्कमा आएकी छिन । गोकुल मिडियामा आएको भिडियो बाहिरिएपछि उक्त कुरा थाहा पाएर मिना आफुले कतै बिबाह नगरेको भन्दै सम्पर्कमा आएकी हुन । त्यसरी सम्पर्कमा आएकी मिना अहिले घर समेत फर्की सकेकी छिन । गोकुलले श्रीमती फर्किएर घर आइ सकेको फोन सम्पर्कमा बताए । पैसाको लेनदेन नमिलेकोले आफू अदालतमा जाने गोकुलले बताए । स्थानिय एक ब्याक्तिले श्रीमती मार्फत पैसा खाएको उनले बताए ।

यता मिनाले भने स्थानिय छिमेकी भिनाजु पर्ने एक ब्याक्तिले पोर्चुगल जाने भनी आफुसगँ सुरुमा पैसा मागेको उनले बताईन । पछि आफू पोर्चुगल पुगे पछि तिमिलाई पनि लिएर जाने भन्दै ८ लाख रुपैयाँ दिन ती भिनाजुले आफुलाई भनेको मिनाले बताईन । तर आफुहरु दुबैजना बिबाहित र परिवार समेत भएकोले आफू त्यसो गर्न नसक्ने भन्दा उस्ले आफुले श्रीमतीसगँ समेत सल्लाह गरेको भन्दै नक्कली कागजपत्र बनाएर जादाँ केही नहुने भनी आफुलाई लोभ देखाएकोले आफू त्यसैमा परेको उनको भनाई छ ।

आफुहरुले आफ्नो छोरी र उक्त ब्याक्तिको छोरा समेत गरि कागजपत्र बनाएको प्रमाण आफुसगं भएको उनले बताईन । त्यसै अनुरुप ती भिनाजु पर्नेले आफुबाट ८ लाख रुपैयाँ लिएको र श्रीमान आउने बेलासम्म बिदेश पनि नगएकोले उक्त कुरा श्रीमानलाई थाहा नभै आफुले गरेको हुनाले श्रीमान आए पछि आफुले जवाफ दिने ठाउँ नभएर आफू हिडेको मिनाको भनाई छ । तर आफुले कसैसगँ बिबाह भने नगरेको उनले बताएकी छिन । आफुलाई राम्रो देश गएर उतै परिवार लगेर बस्न सकिन्छ भन्ने लोभ देखाएकोले आफू फ’सेको उनले बताईन ।

श्रीमान बिदेशबाट नेपालका लागि हिँड्न तयार भए पछि यता पैसा नदिए पछि डरले आफू घर छोडेको र श्रीमानलाई आफुले बिबाह गरेको भनी म्यासेज बाध्य भएको गरेको पनि मिनाले बताएकी छिन । त्यो भिनाजु भन्ने ब्याक्तिले आफ्नो जिन्दगी बि´गा`र्दिएको उनले बताईन । उनको कोठाबाट कन्डम र पिल्स चक्की भेटिएको कुरा भने सत्य भएको उनले बताईन । पैसा लागि सके पछि भने भिनाजु पर्नेले आफुसगँ ज’बर्ज’स्ति सम्पर्क राखेको उनले बताईन । अहिले आफुहरु त्यही उजु’री गर्न लागेको उनको भनाई छ ।[][]

(भिडियो हेर्नुस)[][]

Related Articles

Back to top button