समाचार

अल्लु अर्जुनले ट्वीटरमा रजनीकान्तलाई समेत जिते , फ्यानले भने- साँच्चै हाम्रो हिरो फ्लावर देखी फायर नै भए

साउथ फिल्म इन्डस्ट्रीका सुपरस्टार अल्लु अर्जुनले फिल्म ‘पुष्पा’ समाहित गरेर आफ्नो करियरमा फड्को मारेका छन् । अल्लु अर्जुन यो फिल्मका कारण भारतका चर्चित स्टार बनेका छन् । यो फिल्मको कारण पनि अभिनेताको फ्यान फलोइङ बढेको छ । अल्लु अर्जुनको ट्विटरमा फलोअर्सको संख्या ६५ लाख पुगेको छ । फलोअर्सको यो संख्यालाई हेर्दा अल्लु अर्जुनले साउथ सुपरस्टार थलाइवी रजनीकान्तलाई पछि पारेका छन् ।

अल्लु अर्जुनका ट्विटरमा ६५ लाख फलोअर्स छन् । थलाइवी रजनीकान्तलाई ट्विटरमा ६।१ मिलियन प्रयोगकर्ताले फलो गरेका छन् । र सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण कुरा के हो भने अल्लु अर्जुन ट्विटरमा कसैलाई फलो गर्दैनन्, न त परिवार, न स्टार न कुनै नेता। यदि तपाईंले तिनीहरूको निम्न संख्याहरू हेर्नुभयो भने, यो शुन्य हो। जबकि उनलाई पछ्याउनेहरूमा अमिताभ बच्चन, रकुल प्रीत सिंह, रश्मिका मन्डन्ना र सामन्था प्रभु जस्ता ठूला स्टारहरू समावेश छन्।

अल्लु अर्जुन ट्विटरमा धेरै सक्रिय छैनन्, उनले आफ्नो अन्तिम पोस्ट द्दढ जनवरीमा गरेका थिए। कुनै चलचित्रको प्रमोशन वा कसैलाई जन्मदिनको शुभकामना दिनु पर्दा मात्रै उनी ट्विटरमा सक्रिय रहन्छन् । अहिले उनी आफ्नो फिल्म ‘पुष्पा’का कारण चर्चामा छन् । ‘पुष्पा’ले हिन्दी बक्स अफिसमा सय करोड कमाएको छ भने साउथमा पनि फिल्मले उत्कृष्ट व्यापार गरेको छ ।

‘पुष्पा’ ओटीटीमा पनि रिलिज भएको छ । यसको कथादेखि लिएर अल्लु अर्जुनको दमदार अभिनयले फ्यानको मन जितेको छ । र अब आफ्नो मनपर्ने स्टारको यो माइलस्टोन देखेर, उनका फ्यानहरू खुसी हुनेछन्। उनका एक फ्यानले भनेका छन्– ाँच्चै हाम्रो हिरो फ्लावर देखी फायर नै भए ।

Related Articles

Back to top button