समाचार

आफ्नै दाइले पटक पटक १२ वर्षीय बहिनीलाई लिं’ग खुवाउँदै शो’ष’ण गरिरहे

बाकेँ जिल्लाको बैजनाथ गाउँपालिका वार्ड नं ५ जिगाउँका एक १८ वर्षीय दाईले १० र १२ वर्षीय बहिनिहरुलाई पटक पटक बला’त्का८र’को प्रयास गरेको खुल्न आएको छ ।

तर कसैलाई भने कुटपि८ट गर्ने गरेकोले ती आफुहरुले डरले उक्त कुरा धेरै समयसम्म लुकाइ राखेको ती १२ वर्षीय बालिकाले बताएकी छिन । पछि दाइ इन्डिया गए पछि आफुले आमालाइ बताएको ती बालिकाको भनाइ छ ।

पहिले आफुहरु स्कुल जाने भएकोले शनिबार छुट्टीको समयमा घर आएर बझलाझत्कारको प्रयास गर्ने गरेको ती बालिकाले बताइन । आफुले आमालाइ भनिदिने भन्दा कहिले झुझण्डाझएर माझरीझदिने भन्ने गरेको त कहिले तिमिहरुकै बेझइज्जझत हुन्छ म त छोरा मान्छे हु भन्दै पिझट्ने गरेकोले आफुले कसैलाई भन्न नसकेको उनले बताइन ।

तर पछि कोझरोनाका कारण लझकडाझउन भए पछि भने प्रत्येक दिन बिहानदेखी बेलुका सम्म घरमै बसि आमा बुवा काम गर्न गएको बेला ब,लात्का,र गर्ने गरेको उनको भनाई छ ।

आफुहरु दिदी बहिनी घरमा खाना बनाउन बस्नु पर्ने भएकोले घर मै हुने र आमा बुवा काम गर्न गएको मौकामा ढोझका थुझनेर आफुलाई बझलात्काझर गरेको उनले बताईन ।

ती दाइ अमृतनाथ योगिले आफुलाई बझलात्काझर गरेको देखे पछि आफ्नि बहिनी र उस्को भाईले अरुलाई भनिदिने भन्दै जादा उनिहरुलाई सझमातेर धेरै पिझट्ने गरेको र आफुलाई बलाझत्कार गर्दा आफू चिझच्याउन खोज्दा मुझख थुझदिने गरेको उनले बताएकी छिन ।

आफू घाँस काट्न गएको बेला भने बहिनिलाई बझलात्काझर गर्ने गरेको कुरा आफुले नदेखेको तर बहिनिले आफुलाई भनेको उनले सुनाएकी छिन । सधै मुसलमानहरु कुरा गर्ने मुसलमानहरुले आफ्नै दिदिबहिनीसगँ बिबाह गर्छ भन्दै आफुहरुलाई बझलात्कार गरि कुटपिट गर्ने गरेको ती बालिकाले सुनाइन ।

लकडाउन भरी बिहान उठ्ने बेत्तिकै घर आउने र बेलुका नसुतुनजेल कोहि नभएको मौझका हुनसाथ त्यसो गर्ने गरेको उनी बताउँछिन । उक्त कुरा उस्को भाईले पनि देखेको तर उस्लाई पनि पिझट्ने गरेकोले कसैलाई भन्न नसकेको उनको भनाई छ ।

ती बालिकाकी आमाले भने त्यसो गर्दै गर्दा घाँस काटे ठाउँमा बोलाउन जादा अमृतले पिटेको र यदि सुनाए अझ पिट्ने भनेकोले आफुहरुले कसैलाई नसुनाएको छोरिहरुले बताएको उनको भनाई छ । तर पछि अमृत भारत गए पछि भने उक्त कुरा छोरिहरुले सुनाए पछि आफुले प्र,हरीमा उजुरी गरेको गीताले बताइन ।

आफुले त्यति थाहा पाएर पनि चुप बसेको तर अमृतको परिवारले आफ्ना छोरिहरुलाई बे८श्या लगाएतका अप,शब्द बोल्ने गरे पछि आफुले उजुरी दिएको उनको भनाई छ ।[][]

Related Articles

Back to top button