समाचार

मुटु रो गी छोरीलाई एक्लै घरमा छो डेर आमा बे पत्ता, मर्न लागेकी छोरी रु दै आमा सम्झिदै छिन् (भिडियो हेर्नुस्)

एकै झड्कामा ७ लाख डु बाएर मुटु रो गी छोरीलाई घरमा एक्लै छो डेर आमा हराएकी छिन् ।नवलपरासीको गैडाखाल केराबारी बस्ने अनिता दर्जी केहिदिन देखि बेपत्ता भएकी छिन् ।उनका श्रीमान जमिबहादुर दर्जीको अनुसार बुढाबुढीसंगै मजदुरी गरेर खाने गरेको र अनिता बेपत्ता हुँदा उनी छागाबाट खसेका छन् ।

मुटु रो गी सानी छोरी हराएकि आमा फर्किन्छिन् भनेर दिनरात भगवानको आरधना गरेर बस्दछिन् ।यस्ती फुल भन्दा कोमल नानी जन्मजात नै मुटुको रो गी भएको देख्दा हाम्रो श्रीमती किन हराइन् ,के कारणले फ रार भएकी हुन् श्रीमानले केही पत्तै पाउन सकेका छैनन् ।छोरीलाई राम्रोसंग उपचार पनि गराउन नसकेर निरास भएका उनी अहिले श्रीमती गएपछि झन दुखमा परेका छन् ।

बाबू छोरी नै अहिले अनितालाइ सम्झिएर भावबिभोल हुने गर्दछन् ।उनीहरू को दु ख र रोदनले छोएर अनिता फर्किउन र श्रीमान श्रीमती

Related Articles

Back to top button