समाचार

बाटोमा हिंडिरहेको बेला मोटरसाइकले ठ,क्कर दिँदा प्रहरी इन्सपेक्टरको मृ,त्यु द,या छ भने Rip लेख्नुहोस

मोटरसाइकलको ठ, क्कर दिँ दा नवलपरासीमा प्रहरी नि रीक्षक (इन्सपेक्टर) कपिल वाग्लेको मृ,त्यु भएको छ । त नहुँको म्याग्दे गाउँपालिका ४ घर भएका ४३ वर्षीय कपि ल वाग्लेको गएराति रुपन्देहीको भैरहवामा उ,पचारको क्र,ममा मृ,त्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक***

नवलपरासीको बर्दघाटमा सोमबार बेलुकी मोटरसाइक लले ठ क्क र दि एपछि प्रहरी निरीक्षक कपिल वाग्ले ग, म्भीर घा,इते भएका थिए। काठमाडौं बसुन्धाराका वाग्ले लाई हि,डिरहेको अ,वस्थामा मोटरसाइकलले ठ क्क र दि एको थियो । उनी इलाका प्रहरी कार्यालय बर्दघाटमा का र्य रत थिए ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक***

वाग्लेलाई लु १४ प ८७५८ नम्बरको मोटरसाइकलले सो मबार बेलुकी ८ बजेतिर ठ क्क र दि एको नवलपरासी प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

वाग्लेको उपचारको क्रम मा सोमबार राति ११ बजे भैरहवा मेडिकल कलेजमा मृ, त्यु भएको हो। मोटरसाइकल चालक सुनवल नगरपालि का वडा नम्बर १ का दीपेन्द्र पुन मगर पनि ग,म्भीर घा,इ ते रहेको प्रहरीले जनाएको छ।त्यस्तै उता दाङको ग्वार खोलाले ब’गाउँदा आज आमाछोराको मृ,त्यु भएको छ ।

मृ,त्यु हुनेमा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका–४ सिम्लेनी निवासी ३५ वर्षीया अमृता घर्ती र उनका दुई वर्षीय छोरा रुद्र घर्तीे रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी ना यब उपरीक्षक मुकुन्दप्रसाद रिजालले जानकारी दिए ।

दि उँसो २ बजेतिर सिम्लेनीबाट पतेनी जाँदै गर्दा ग्वारखो ला को पतेनी घा,ट तर्ने क्र,ममा खोलाले ब’गाएर दुबै जनाको मृ,त्यु भएको हो । उनीहरुको श,व दुई किलोमिटर तल भे टिएको प्रहरी नायब उपरीक्षक रिजालले जानकारी दिए ।

Related Articles

Back to top button