समाचार

पेट दुखेर नजिकैको क्लीनिकमा लगियो १३ वर्षकी किशोरीलाई, छोरी जन्मिएपछि खुल्यो मनिरामको पोल

पेट दुखेर नजिकैको क्लीनिकमा लगियो १३ वर्षकी किशोरीलाई, छोरी जन्मिएपछि खुल्यो मनिरामको पोल
समाज
पेट दुखेर नजिकैको क्लीनिकमा लगियो १३ वर्षकी किशोरीलाई, छोरी जन्मिएपछि खुल्यो मनिरामको पोल
काठमाडौ । आफुले गरेको गल्ती छोप्न बर्दियाका मनिराम थारुले १३ वर्षकी किशोरीलाई अचानक नजिकैको क्लीनिक लिएर गए । किशोरीको पेट दुखेको थियो । तर किशोरीले छोरी जन्माएपछि उनै मनिरामको गल्ती सबैका सामु सार्वजनिक भएको छ । वैशाखमा मनिरामले १३ वर्षकी किशोरीलाई उनको इच्छा विपरित क र णी गरेका थिए ।

घरमा कोही नभएको मौका पारी उनले गरेको गल्ती कसैले थाहा पाएका थिएनन् । तर गर्भ बस्न पुग्दा १३ वर्षकी किशोरीले छोरी जन्माएकी छन्। गत वैशाख २७ गते बर्दियाको ठाकुरबाबा नगरपालिका(६ बस्ने ४१ वर्षीय मनिराम थारुले यस्तो काम गरेका थिए ।

किशोरी आफ्नो घरमा एक्लै भएको अवस्थामा ड र देखाएर थारुले उनी माथि त्यस्तो कुक र्म गरेको खुलेको छ । बालिकामाथि क र णी भएर उनी गर्भवती बनेकी थिइन्। त्यसपछि बालिकाको गर्भमा बच्चा रहेको अरुलाई थाहा नदिइ थारुले यही आइतवार नजिकको क्लिनका लगेका थिए।

किशोरीको एक्कासी पेट दुखेपछि क्लिनिकमा उपचार गराउने क्रममा भिडिओ एक्सरे गराउँदा गर्भ रहेको खुलेको थियो। उनले आइतवारै छोरीलाई जन्म दिएकी छन्। यो घटना खुलेपछि आइतवारै जिल्ला प्रहरी कार्यालय बर्दियाको टोलीले मनिरामलाई पक्राउ गरेको छ। बर्दिया जिल्ला अदालत गुलरियाबाट म्याद थपेर अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ।

 

Related Articles

Back to top button