समाचार

कोठामा बत्ती बाल्ने क्रम’मा करेन्ट लागेर एक जनाको मृ;;त्यु ‘ हा;र्दि;क श्र;द्धा;न्ज;ली

दाङमा करेन्ट लागेर एक जनाको आज मृxत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका–१० पड्डाका ५२ वर्षीय सुरेश डाँगी रहेका इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख प्रहरी नायब उपरीक्षक श्यामु अर्यालले जानकारी दिए ।

उनले घरका कोठामा बत्ती बाल्ने क्रमममा डाँगीलाई करेन्ट लागेको र राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा उपचारका क्रममा मृxत्यु भएको बताए ।’ त्यसैले बत्ती बाल्दा ख्याल गर्नु पर्ने हुन्छ । कतै तार शट भएर करेन्ट लागेको अनुमान गर्न सकिन्छ’ साथै छिटो हात भएका बेला पनि बत्ति बाल्नु हुँदैन ।

दाङमा करेन्ट लागेर एक जनाको आज मृxत्यु भएको छ । मृxत्यु हुनेमा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका–१० पड्डाका ५२ वर्षीय सुरेश डाँगी रहेका इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख प्रहरी नायब उपरीक्षक श्यामु अर्यालले जानकारी दिए ।

उनले घरका कोठामा बत्ती बाल्ने क्रमममा डाँगीलाई करेन्ट लागेको र राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा उपचारका क्रममा मृxत्यु भएको बताए ।’ त्यसैले बत्ती बाल्दा ख्याल गर्नु पर्ने हुन्छ । कतै तार शट भएर करेन्ट लागेको अनुमान गर्न सकिन्छ’ साथै छिटो हात भएका बेला पनि बत्ति बाल्नु हुँदैन ।

दाङमा करेन्ट लागेर एक जनाको आज मृxत्यु भएको छ । मृxत्यु हुनेमा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका–१० पड्डाका ५२ वर्षीय सुरेश डाँगी रहेका इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख प्रहरी नायब उपरीक्षक श्यामु अर्यालले जानकारी दिए ।

उनले घरका कोठामा बत्ती बाल्ने क्रमममा डाँगीलाई करेन्ट लागेको र राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा उपचारका क्रममा मृxत्यु भएको बताए ।’ त्यसैले बत्ती बाल्दा ख्याल गर्नु पर्ने हुन्छ । कतै तार शट भएर करेन्ट लागेको अनुमान गर्न सकिन्छ’ साथै छिटो हात भएका बेला पनि बत्ति बाल्नु हुँदैन ।

Related Articles

Back to top button