समाचार

चर्चामा आउन कै लागि बारम्बार यस्तो हर्कतमा देखा पर्छिन नायिका उर्फी

टिभी अभिनेत्री उर्फी जावेदलाई अचेल सबैले चिन्ने गरेका छन् । टिभी सिरियल ‘बडे भैया की दुल्हनिया’ मा अवनीको भूमिका निभाएर चर्चामा आएकी थिइन् उर्फि । त्यसपछि अभिनेत्री उर्फी जावेदले सानो पर्दाका धेरै सिरियलहरूमा आफ्नो कला प्रस्तुत गरिन् । यो याद गर्न लायक छ कि अभिनेत्री को कुनै न कुनै तस्विर भाइरल भैरहेको हुन्छ।

जसका कारण उनी बारम्बार चर्चामा आउने गर्छिन् । उनका यस्ता धेरै तस्विरहरु सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेका छन् । अभिनेत्री उर्फी जावेदका केही तस्विरहरु सामाजिक सञ्जालमा चर्चाको विषय बनेको छ । जसमा अभिनेत्री आफ्नो फोटोशूटको क्रममा किलर पोज दिएको देखिएकी छिन् । यी तस्विरहरूमा अभिनेत्रीले गुलाबी रंगको क्रप टप लगाएकी छिन् ।

यससँगै उनले यसको संयोजनमा जिन्स लगाएकी छन् । योसँगै अभिनेत्रीले टाइगर प्रिन्ट बेल्ट लगाएकी छिन् । यस बाहेक उर्फी जावेदले गुलाबी रंगको ठूला झुम्का लगाएकी छिन् । जसमा उनी निकै सुन्दर देखिएकी छिन् । तर आफ्नो फोटोशूटको क्रममा उर्फी जावेदले ब्रा लगाएकी थिइनन् । र खुलेर पोज दिदै थिईन् । जसमा उनका केही उफ्फ पल क्यामेरामा कैद भएका छन् ।

उनका यी तस्विरहरुलाई मानिसहरुले निकै रुचाइरहेका छन् । उनका यो तस्विरलाई फ्यानहरुले तिब्र रुपमा शेयर गरिरहेका छन् । जहाँ अभिनेत्रीका फ्यानहरुले इमोजी सेयर गरेर उनको तारिफ गरेका छन् । यससँगै विभिन्न किसिमका टिकाटिप्पणी पनि भएका छन् । योसँगै धेरै सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताहरूले विभिन्न किसिमका अभद्र टिप्पणी पनि गरेका छन् । अभिनेत्री उर्फी जावेदको सोशल मिडिया अकाउन्टको कुरा गर्ने हो भने उनी सामाजिक सञ्जालमा निकै सक्रिय छिन् ।

उनी हरेक दिन कुनै न कुनै राम्रो पोस्ट सेयर गरिरहेकी छिन्। जसलाई फ्यानहरुले निकै रुचाएका छन् । अभिनेत्रीका यी पोष्टमा फ्यानले लाइक र कमेन्टको वर्षा गरिरहेका छन् । योसँगै अभिनेत्री अभिनयका अलावा आफ्नो असामान्य लुगाका कारण पनि चर्चामा छिन् । उर्फी जावेद अक्सर मुम्बईको सडकमा अनौठो लुगा लगाएको देखिन्छ। जसमा अभिनेत्रीको लुगा यति बोल्ड र अनौठो फेसन स्टाइल छ कि कहिले काँही उनको लुगा देखेर फ्यानहरु हाँस्छन् । यसै क्रममा उर्फीले प्रायः सामाजिक सञ्जालको पारा बढाइरहेकी छिन् ।

Related Articles

Back to top button