समाचार

बिदेशमा आफ्नै व्यवसाय भएका शर्माको घरको आँगन टेक्नै लाग्दा….

बार्सिलोना । नेदरल्यान्ड्सको पुरमेरेन्डमा आइतबार साँझ स्कुटरको ठ’क्करबाट ग’म्भीर घा’इते भएका एक नेपालीको उपाचारको क्रममा मृ’त्यु भएको छ ।

दाङ घर भई नेदरल्याण्ड बस्दै आएका ५६ वर्षीय विकास शर्माको एम्स्टर्डम मेडिकल कलेजमा आइतबार राति नै उपाचारको क्रममा मृ’त्यु भएको हो । मृ’तक शर्माका श्रीमती, एक छोरा र एक छोरी नेदरल्यान्ड्समा नै रहेका छन्। एनआरएनए नेदरल्याण्डस पूर्वअध्यक्ष मनोहरी शर्माका

अनुसार पैदलयात्रा गरिरहेका उनलाई तीव्र गतिमा गुडेको स्कुटरले ठ’क्कर दिएको थियो। ‘आफ्नै पसलबाट घर फर्केने क्रममा दु’र्घटना भएको हो ।‘बसबाट झरेर उहाँ घरतर्फ जादै हुनुहुन्थ्यो। घरको आँगन नजिकै पुग्नुभएको थियो । दु’र्घटनालगत्तै हेलिकप्टरमार्फत अस्पताल पुर्याइएको थियो ।

तर उपाचार हुँदै गर्दा उहाँको नि’धन भएको हो,’ पूर्वअध्यक्ष शर्माले भने। ग’म्भीर चो’ट लागेर घा’इते भएका शर्माको टाउकोको श’ल्यक्रिया गरिएको भए पनि सफल हुन नसकेको पारिवारिक स्रोतले जनाएको छ। स्कुटरमा सवार दुई जना पनि घा’इते भएको बताइए पनि

घ टनाबारे प्रहरीको आधिकारिक रिपोर्ट प्राप्त भइनसकेको शर्माले बताए। विगत १६ बर्षदेखि नेदरल्यान्ड्समा बस्दै आएका शर्मा व्यवसायमा पनि संग्लग्न थिए । उनी नेपाली कांग्रेसको १३औं महाधिवेशनमा नेपाली जनसम्पर्क समिति नेदरल्यान्ड्सबाट महाधिवेशन प्रतिनिधिको रुपमा पनि चुनिएका थिए ।

एनआरएनए युरोप क्षेत्रीय संयोजक नारायण आचार्यले शर्माको मृ’त्युप्रति दुःख व्यक्त गर्दै नेदरल्यान्ड्सले मात्रै नभई सिंगो युरोपले नै एक सामाजिक व्यक्तित्व गु’माएको बताए। आचार्यका अनुसार मृ’तक शर्माको बुधबार नेदरल्याड्समा अन्तिम बिदाइसहित अ’न्त्येष्टि गरिँदैछ ।

Related Articles

Back to top button