समाचार

पटक पटक श्रीमानले म,रेतुल्य हुनेगरी पि,टेपछी माइत गयर बसेकी श्रीमतिलाइ श्रीमानले फकायर घर ल्यायको केही दिनमै २५ बर्षकि रुपाको र,हस्यमय मृ,त्यु

बाग्लुङ जिल्लाको धोरपाटन नगरपालिका वडा नम्बर २ सिमल चौरमा २५ बर्षिय रुपा कुमालको र,हस्यमय मृ,त्यु भएको छ ।रुपालाई पटकपटक आफ्नै श्रीमानले म रे तु ल्य हुनेगरि पि,टे,को घ,ट,ना सार्बजनिक भएको छ ।

गत भदौ ३ गते पनि म रे,तु,ल्य हुनेगरि श्रीमानले रुपा ला ई कु टे’का थि’ए जुन तस्बिरहरु बाहिरिएको समेत थियो ।आफ्ना श्रीमानले दिनदिनै यस्तै गरेपछी घर नजिकै रहे को माइतमा जान्थिन रुपा ।छोरिको हा,लत एकदमै द,य, नि,य र शरीर भ,रि दा,ग देखे सगै बुवाले अस्पताल लगेर उपचार गर्नुका साथै नजिकैको प्रहरी चौकिमा ज्वाई बि रु,द्द उ,जुरी दिए ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

आफ्नो छोरिलाई ज्वाइले पटकपटक यस्तो या,त,ना दिए को र आफ्नो छोरिले न्याय पाई दो’षि’ले का’र्वा’ही पाउ’नु प’र्ने भन्दै उजु’रि दिएसगै उक्त घ ट,ना’को छानबिन पनि हुदै थियो ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

नेपालको पश्चिममा पर्ने कैलालीमा एक पछी अर्को गर्दै घटनाहरु हुने क्रम तिब्र रुपमा बढी रको हामीले देख्न र सुन्न सकिन्छ। भर्करै मात्रै भुपेन्द्रको हत्या भको के महीनामै अर्को मन कहलाउने घ;ट;ना भएको थीयो। फेरी पनि कैलालीमै अ र्को घ;ट;ना घ टे को छ।

सडक पार गर्ने क्रममा पूर्व बाट पश्चिम जाँदइ गरको बाईकले हान्दा ५० बर्षकी मन्शर देवीको उपचार गर्न लगने क्रममा नी;ध;न भएको छ। बिकेको ठ क्क;र बाट मन्शर देवीको नि;ध;न पछी उनका ४ सन्तान सहीत आफन्तहरु सडकमा उत्रेका छन।

Related Articles

Back to top button