समाचार

ग,र्भ,व,ती महिलासँग डाक्टरले ग,रे यस्तो काम, तपाई सुनेपछि प,त्याउनुहुन्न..

डाक्टरलाई यसरी मात्र नभई भगवानको अर्को रूप पनि भनिन्छ। बारम्बार, डाक्टरहरूले प्रमाणित गरिसकेका छ न् कि भगवान पछि कसैको जीवन बचाउन सक्छ भने, त्यो डाक्टर हो।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

धेरै पटक डाक्टरहरूले यस्ता अ,नौ,ठो केसहरू हल गरे का छन्, जसलाई सुन्दा पनि विश्वास लाग्दैन कि यो वास्त वमै सम्भव छ। भर्खरै डाक्टरहरुले यस्तो च,मत्कारिक का म गरेका छन्।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

बच्चा जन्माउने समयमा धेरै स,म,स्या,हरू हुन सक्छ:
वास्त वमा, 23 हप्ताको ग,र्भ,व!ती महिलाको नियमित परी
क्षणको क्रममा, डाक्टरहरूले पत्ता लगाए कि उनको ग,र्भ!मा रहेको बच्चाको मुटुले रगत प्रवाह गर्न सक्षम छै न।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

काभ्रेपलाञ्चोक- भुम्लु गाउँपालिका-८ इन्द्रावती नदी र सुनकोसी नदीको दोभानस्थित किनारमा आफ्ना लुगा–जुत्ता छाडेर एक जोडी बेपत्ता भएका छन् ।

एक दिनको फरकमा हप्ताअघि घरबाट बेपत्ता भएका विवाहिता उनीहरुको बाहिरी बस्त्र शुक्रबार बिहान दोभानस्थित बगरको ढुङ्गामा फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।कार्यालयका प्रहरी नायब उपरीक्षक हरि खतिवडाका अनुसार पनौती नगरपालिका–८ खरिबोटका

४० वर्षीय माधव फुयाँल र नमोबुद्ध नपा–५ को अन्दाजी ३० वर्षीया सिर्जना भण्डारी (कोइराला) दुबैले कालो जेन्ट्स ज्याकेट, गाढा सुन्तला रङ्गको लेडिज कोट, कालो र खरानी रङ्गका दुई जोर जुत्ता, कालो लेजिडज र जेन्ट्स पर्स, घडीलगायत सामग्री छाडेर बेपत्ता भएका हुन् ।

शुक्रबार बिहान दोभानमा मलामी गएका स्थानीयवासीले पुरुष र महिलाको लुगा देखेपछि दोलालघाट प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । शुक्रबार छाडिएका सामग्रीको पहिचान उनीहरुका आफन्तले गरेका छन् ।परिवारका अनुसार कोइराला गत आइतबारदेखि र फुयाँल सोमबारदेखि घरबाट बेपत्ता थिए ।

फुयाँलको श्रीमती, एक छोरा र एक छोरी तथा कोइरालाको एक छोरी छ ।“उनीहरु शङ्कास्पद तरिकाले लुगा छाडेर बेपत्ता भएकाले हामीले सबै तरिका अपनाएर खोजी गरिरहेका छौँ”, उनले भने । बेपत्ता भएका दुवैको सुनकोसी नदीमा खोजीकार्य भइरहेको र यसमा सघाउन प्रहरीले सार्वसाधारणमा आग्रह पनि गरेको छ ।रासस

Related Articles

Back to top button