समाचार

ससुरालीमा श्रीमान श्रीमती गएर बसे, बिहान उठ्दा त श्रीमतीको शव…..

छोरी ज्वाइँलाई घरमा सु’ता’एर ससुरा गोठमा सुत्न गएको मौकामा ह’ -त्या भएको प्रहरीले जनाएको छ । मृतक किश्लावतीको श’व माइती घरदेखि ३ सय मिटर टाढा अ’ड्हर’को खेतमा फे’ला परेको थियो । घटना भएको दुई दिनपछि कुकुरले किश्लावतीको का’टि’ए’को खु’ ‘ट्टा ल’गि’रहे’को अवस्थामा देखिएपछि स्थानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए ।

श’व फेला पारेपछि स्थानीयले सुखरामलाई फोन गरी जानकारी दिएका थिए। श’वको खु’ट्टा भने दुई दिनपछिमात्रै कुकुरले ल’गिर’हेको अवस्थामा फेला परेको प्रहरी नायब उपरीक्षक भण्डारीले बताए। मुलायम चमार घटनापछि भारतमा आफ्नी बहिनीको घरमा लुकेर बसेको खुलेको थियो। तर प्रहरी पुग्दा उनी त्यहाँबाट पनि फ’रा’र भ’इ’सकेको कार्यालयले जनाएको छ।

मुलायमको प’रस्त्रीसँग स’म्ब’न्ध भएको र दुई वर्षकी छोरी समेत भइसकेको बुवा सुखरामले प्रहरीलाई बताएका छन्। त्यही कारणले आफ्नी छोरीको ह’ -‘त्या ग’रेको सुखराम बताउँछन्।

 

Related Articles

Back to top button