समाचार

बन्द कोठा भित्र एक जोडिले ना’ङ्गै भएर एक अर्कालाई १५ चोटि छु’री हानि ह’त्या (भिडियो हेर्नुस)

संखुवासभा जिल्ला घर भइ हाल काठमाडौ बस्दै आएका १५ वर्षिय अनिस जिमि र २२ वर्षयी युनिका राई एउटै कोठामा छु’रि हा’ना’हा’न गरेर मृ’तक अवस्थामा भेटिएका छन । के कारण कसरी यस्तो घटना भएको हो भन्ने बारे अहिले सम्म पत्ता लगाउन नसकिएको अनिसको आमाको भनाइ छ। युनिका र अनिस पहिले देखि माया प्रेममा रहेको आमाको भनाइ छ । घटनाबारे प्रहरिले अनुसन्धान भै रहेको जनाएको छ । उनिहरु प्रेमी प्रेमिका रहेको भने खुलेको छ ।

घटना भएको राती लगभग १२:३० तिर आफुले थाहा पाएको अनिसकि आमाको भनाइ छ । ढोकामा पुगेर आफुले हेर्दा छोरा अनिस ढोकाको छेउमा र युनिका चाई ना’ङ्गै ओछ्यानमा र’गत ब’गिरहेको अवस्थामा फेला परेको अनिशकी आमाले बताएकी छिन । ५ मिनेट मित्र नै यस्तो घ’टना घ’टेको उनले बताएकी छिन । केटा केटि दुबैले नै र’क्सी से’वन गरेको अनिसकी आमाले बताएकी छिन । अनिसले २ वटा गिलास लिएर गएको आफैले देखेको अनिसकी आमाले बताएकी छिन ।

अनिश क्रीस्चियन रहेकोले रक्सी नखाने तर चुरोट चाहि अहिले कहि खाने गरेको अनिसकी आमाको भनाइ छ । युनिकाको फुफु पनि त्यहाँ आएर ४/५ दिन जति बसेको उनले बताएकि छिन । युनिका र अनिश पब्जि खेल्ने क्रममा भेट भएर एक महिना देखि सँगै बस्दै आएको आमाले बताएकि छन् । यसरी नबस्नु भनेर आफुहरुले धेरै सम्झाएको पनि उनले बताईन । हामी मिलेर गरिखाने पैसा कामाउछौँ विदेश जान्छौं भनेर सँगै बसेको आमाले बताएकी छिन ।

युनिकाको परिवार सँगै कुरा गर्छु भन्दा नि कसैको नम्बर नदिएको अनिसकि आमाको भनाइ छ । अनिशले युनिकालाई अतिनै माया गर्ने गरेको उनको भनाई छ । उनिहरु एकै छिन नछुट्टिने गरेको अनिसकी आमाले बताएकी छिन । खाना बनाउने कपडा धुने सबै काम अनिशले नै गर्ने गरेको उनले बताएकी छिन । युनिका खासै काम नगर्ने गरेको अनिसकि आमाको भनाइ छ । युनिकाले पहिले देखिने जे पायो त्यहीँ खाने गरेको साथै ला’गू औस’ध पनि प्रयोग गर्ने गरेको उनले बताएकि छिन ।

घ’टना हुने दिन पनी आमा छोरा सबै जाना सँगै बसेर खाना खाएको आमाको भनाइ छ । आफ्नो टाउको धेरै दुख्ने, आँखा दुख्ने भएकोले भोलि हस्पिटल चेक गर्ने जाने भनेर युनिकाले भनेको आमाले बताएकी छिन् । बिहे गरेर सँगै एउटा कोठा बस भन्दा नि उनिहरु नमान्ने गरेको आमाको भनाइ छ । एउटा मात्र छोरा भएको र बुवा पनि विदेशमा बस्दै आएले आफुले दुख गरेर हुर्काएको आमाको भनाइ छ । छोराको यस्तो घ’टना घ’टे पछि दिदिको छोराले पुलिस प्रशासनलाई खबर गरेको आमाको भनाइ छ । (भिडियो हेर्नू)

Related Articles

Back to top button