समाचार

सम्रिदी पारीयार भोइस बाट आउट भएसी भाबुक हुँदै मिडिया मा

सम्रिदी पारीयार भोइस बाट आउट भएसी भाबुक हुँदै मिडिया मा

सम्द्रीदी पारीयार एक प्रतिभा बाहन गयिका हुन । उनी भोइस बाट आफ्नो कारीयार सुरु गर्न लागेको छ । केही समय अघी मात्र भोइस बाट आउट भएको सम्रिदी पारीयार आज पहिलो चोटि मिडिया मा आएको छ । उन्ले भोइस मा गाएको गीत धेरै दर्सक स्रोता ले निकै मन पराएको छ । तर उनी केही दुखी भएर पहिलो पल्ट् मिडिया एस्तो बोलेको छ । आउनुह्स हेरै यो भिडियो जुन भर्खरै सार्बजनिक भएको छ ।

टिकटकर उषा उप्रेती अहिले चल्तीको मोडेलमा गनिन्छिन् ।दर्जनौँ म्युजिक भिडियोमा काम गरेकी उषाको अधिकाङस भिडियोहरू हिट छन् l यसैले पनि उनलाई म्युजिक भिडियो अफर गर्ने निर्देशकहरूको घुइँचो छ l दर्शकको माया साथै निर्देशकको नजरमा परेकी उनलाई अहिले म्युजिक भिडियोमा काम गर्न भ्याइ नभ्याई छ । अहिलेका हिट नायक मोडेल पल शाह , आकाश श्रेष्ठ, पुष्प खड्का लगायत सँग स्क्रिन सेयर गरी सकेकी छिन् ।

तिनै उषालाई आफूले काम गरी सकेको कलाकारहरू मध्य को सँग चाहिँ विवाह र डेट गर्ने इछ्या छ भन्दा उनले पल शाहलाई विवाहको लागि र नायक प्रदीप खड्कालाई डेटको लागि रोजेकी छिन् सिनेपाटीले अन्तरवार्ता लिँदै गर्दा उक्त प्रश्न उनलाई सोधिएको थियो l नेपाली कलाकारहरूमा अनमोल केसी , प्रदीप खड्का र आकाश श्रेष्ठ मध्य को सँग डेट जान मन्छ भन्दा उन

 

Related Articles

Back to top button