समाचार

१४ दिनको सुत्केरि महिला यसरी रुदै बच्चा बोकेर भोकभोकै मा ग्दै बाटोबाटो (हेर्नुस् भिडियो )

आमाको माया साचै नै अपरम्पार नै हुन्छ ।काठमाडौंको मनोहरा नगरपालिका वडा नम्बर २ मा एक चौध दिनको सुत्केरि महिला आफ्नो बच्चालाई काखमा लिएर मा ग्दै हिडेको अवस्थामा फेला परेकि छिन् ।

नत यी चेलिलाई आफ्नो नाम थाहाछ नत बासस्थान नै ,यति मात्रै हैन उनले च्यापेको बच्चाको बुवा को हो समेत उनलाइ अत्तोपत्तो छैन तर बच्चा भने आफ्नै कोखबाट जन्मिएको उनी बताउँछिन् ।

यो बच्चा र यि चेलिको परिचय नखुलेपनि ,यसरि अलपत्र परेका आमा छोरोको उद्वार गरिनुपर्छ ।कुनचहि पापिले ललाई फकाइ गरेर बिवाह पनि नगरि यसरी बच्चालाइ गर्भमा स्थानदिएर सबै सरसामान सहित पुरै बिचल्ली पारेर भागेको यी पि डित महिला बताउँछिन् ,कठै ।

यसरी बिचल्लिमा परिसकेपछि नत उनको खानाको टुङ्गो छ नत बस्नको नै ।उनी जहाजहा मा ग्दै पुग्छिन् त्यहि दिए खान्छिन् नत्र भोकै बस्छिन् ,बस्ने पनि जहाँ पुगिन्छ त्यहि बस्छिन् ।भर्खरै जन्मलिएको बच्चा र यस्तो सुत्केरि महिलाको स्वास्थ्य एकदमै ना जुक हुनेहुदा झनै यस्तो पि डादायिक जीवन बेथित गर्नुपर्दा कस्कोचहि आ त्मा नरुदो हो ।

हेर्नुस् भिडियो सामाग्री

Related Articles

Back to top button