समाचार

आफुले ४ बर्ष यता ड्रग्स लिने गरेको एनसीबी संगको सोधपुछमा स्विकारेआर्यनले

शाहरुख खानको परिवार अहिले एकदमै मुश्किल समयमा रहेको छ । शाहरुखका छोरा आर्यन खान अहिले ड्रग्स केसमा एनसीबीको हिरासतमा रहेका छन् । आर्यन संग अहिले लगातार एनसीबीले सोधपुछ गरिरहेको छ । जसमा उनले ड्रग्स लिने गरेको स्विकार गरिसकेका छन् । उनले एनसीबी संगको सोधपुछको क्रममा आफुले ४ बर्ष यता ड्रग्स लिने गरेको स्विकार गरेका हुन् । ड्रग्स केसमा एनसीबीले आर्यन बाट लगातार नयाँ खुलासाहरु गरिरहेको छ ।

उनी यो केसमा लगातार फसिरहेका छन् । शाहरुख खान आफ्नो छोरा आर्यन खानलाई एकदमै निजी जिन्दगी बिताउन भन्ने कुरामा बिश्वास राख्ने गर्छन् । आर्यन खानको यो मात्रै पहिलो बिबादास्पद घटना भने हैन । उनी यस अघि पनि बिबादमा तानिएका थिए । यसभन्दा अघि पनि आर्यनका बिभिन्न बिबाद बाहिर आएका थिए । यसअघि पनि आर्यनको एमएमएस काण्ड बाहिर आएको थियो । आर्यन खानको फेक एमएमएस लाई लिएर पनि उनी बिबादमा तानिएका थिए ।

सामाजिक सञ्जालमा एक एमएमएस भिडियो भाइरल भएको थियो जसमा एक केटा कारमा एक केटीको साथमा लेप्पासिरहेको देखिएको थियो । भिडियो सामाजिक सञ्जालभर भाइरल भयो । त्यसपछि त्यो भिडियोमा देखिने ब्यक्ति आर्यन खान हुन् तर पछि थाहा भयो कि त्यो भिडियो फेक थियो । त्यतिमात्र हैन आर्यन खानको नाम धेरै केटीहरु स.ग पनि जोडिएको छ । तर आर्यनको एक रोमानियम केटीको साथमा डेटिंग चलिरहेको चर्चा रहेको थियो । मिस्ट्री गर्ल संग आर्यनको सम्बन्ध एकदमै बिबादास्पद भएको थियो । जसलाई शाहरुख खानले भने पुरै गलत रहेको बताएका थिए ।

दाङ – पानीमा डुबेर एक युवकको मृत्यु भएको छ । दाङ जिल्ला प्रहरी कार्यालयका अनुसार घोराही उपमहानगरपालिका–६ निवासी २६ वर्षीय गुरुप्रसाद चौधरीको डुबेर मृत्यु भएको हो । आज बिहान घरबाट निस्किएका उनी गाउँ नजिकैको खोलामा बिहान ८ः३० बजे मृतावस्थामा फेला परेका थिए । प्रहरी प्रमुख सुरेश काफ्लेका अनुसार लामो समयदेखि मृगी रोगको समस्याले पिरोलिएका उनका बारेमा अनुसन्धान भइरहेको छ ।

कोरोना व्यवस्थापनमा कनकासुन्दरी उत्कृष्ट-जुम्लाका आठ स्थानीय तहमध्ये कोभिड–१९ महामारी व्यवस्थापनमा कनकासुन्दरी गाउँपालिका उत्कृष्ट भएको छ । स्थानीय तहका स्वास्थ्य शाखाको वार्षिक समीक्षा कार्यक्रममा सो गाउँपालिकालाई उत्कृष्ट घोषणा गरी सम्मानपत्र प्रदान गरिएको जनस्वास्थ्य कार्यालयका प्रमुख कृष्ण सापकोटाले जानकारी दिनुभयो ।

उहाँले भन्नुभयो, “समीक्षामा वर्षभरि गरिएका स्वास्थ्य क्षेत्रको कामको प्रगति, समस्या र चुनौतीका विषयमा छलफल गरिएको छ । सङ्क्रमण व्यवस्थापनमा कनकासुन्दरी गाउँपालिकाले सङ्क्रमण परीक्षणदेखि खोप सञ्चालन, क्वारेन्टिन व्यवस्थापनलगायत विषयवस्तुमा चुस्तदुरुस्त काम गरेको छ ।”

यसैगरी हिमा गाउँपालिका प्रतिवेदन र व्यवस्थापनमा उत्कृष्ट पालिका भएको स्वास्थ्य संयोजक रतनबहादुर रावतले जानकारी दिनुभयो । जिल्लाभर महामारीमा सबै स्थानीय तहले उत्कृष्ट सेवा प्रदान गरेको जनाइएको छ । तिल र तातोपानी गाउँपालिकालाई पनि सम्मान गरिएको छ । महामारीमा स्थानीय तहले महत्वपूर्ण स्वास्थ्य सेवा प्रवाह गरेकोे गुठीचौर गाउँपालिका अध्यक्ष हरिबहादुर भण्डारीले बताउनुभयो । समीक्षाको सहजीकरण तथा सहयोग स्वास्थ्यको सक्षम प्रणाली र एमडीआइ नेपालले गरेको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ ।

 

Related Articles

Back to top button