समाचार

आर्मी ब्यारेकवाट आर्मि श्रीमान हराउदा श्रीमतीको बेहाल, गाउ देखि काठमाण्डौं सम्म खोज तलास गर्दै श्रीमति, सीसीटीभी क्यामेरा हेर्दा जे देखियो (भिडियो सहित)

आर्मी ब्यारेकवाट आर्मि श्रीमान हराउदा श्रीमतीको बेहाल, गाउ देखि काठमाण्डौं सम्म खोज तलास गर्दै श्रीमति, सीसीटीभी क्यामेरा हेर्दा जे देखियो (भिडियो सहित)
Enews Nepali
@Enewsnepali

आर्मी ब्यारेकवाट आर्मि श्रीमान हराउदा श्रीमतीको बेहाल, गाउ देखि काठमाण्डौं सम्म खोज तलास गर्दै श्रीमति, सीसीटीभी क्यामेरा हेर्दा जे देखियो (भिडियो सहित)
FacebookTwitterPrintEmailMore
काठमाडौ । ब्यारेकको मेडिकल वार्डमा काम गर्ने श्रीमान आर्मी ब्यारेकवाट ह’रा’एका छन् । विवाह गरेको करिब ९ वर्ष भइसकेको थियो । तर श्रीमानको कुनै नराम्रो बानी ब्यवहार भएको पनि श्रीमतीलाई थाहा थिएन । तर अचानक ब्यारेकवाटै श्रीमान ह’रा’एपछि श्रीमती खोजी गर्दै काठमाडौ आइपुगीन् ।

यो घटना मिना तामाङको हो । उनका श्रीमान असोज ३ गतेवाट हराएका हुन् । उनी पोष्टेडका कारण स्वास्थ्य समस्यामा थिए । उनी दु’खा’इ स’ह’न नसकेर श्रीमतीसंग एक पटक राम्रोसंग उपचार गराउन पाए हुन्थ्यो भनिरहन्थे । त्यसैले उनले उपचार पनि गरे । श’ल्य’कृया पछि उनी फेरी ब्यारेक फर्कीएका थिए । श’ल्यकृ’या गरेपछि पनि दुखाई कम नभएको श्रीमतीलाई सुनाएका थिए । उनका श्रीमानको नाम

अर्जुन कुमार तामाङ हो । ताप्लेजुङ घर भएकी मिना अहिले घरमा दुई छोरा छोडेर श्रीमान खोज्दै काठमाडौ आएकी हुन् । ५ वर्ष लागेका दुई जुम्ल्याहा छोरा छोडेर काठमाडौ आएकी उनले अझै श्रीमान कहाँ छन् भन्ने थाहा पाउन सकेकी छैनन् । ब्यारेकको सीसीटीभी क्यामेरा हेर्दा पनि उनी कतै बाहिर गएको देखिदैन । शल्यक्रिया गरेर ब्यारेक गएपछि श्रीमतीले लगातार फोन गर्दा पनि उनले उठाएका थिएनन् । त्यसपछि उनले बहिनीलाई पनि भिनाजुको खोजी गर भनेर पठाइन् ।

बहिनीले ब्यारेक भित्रकै मेडिकलका अर्का कर्मचारीलाई भिनाजुको बारेमा सोध्दा उनले म बाहिर आएको छु दाई मेडिकलमै हुनुहुन्थ्यो भनेर सुनाए । तर साँझ उनी फर्केर ब्यारेकमा खोजी गर्दा उनी फेला परेनन् । त्यसपछि आफुले बहिनीलाई ब्यारेकमै गएर भिनाजुको खोजी गर्दा पनि उनी फेला परेनन् । अहिले सम्म खोजी गर्दा पनि अर्जुन फेला परेका छैनन् ।

Related Articles

Back to top button