मनोरंजनसमाचार

जोधा अकबर’ की यि अभिनेत्रीको पनि मृत्यु, केही दिन अघि मनाएकी थिइन् छोराको पहिलो जन्मदिन

‘जोधा अकबर’ की यि अभिनेत्रीको पनि मृत्यु, केही दिन अघि मनाएकी थिइन् छोराको पहिलो जन्मदिन
October 4, 2021 admin2समाचारNo Commenton ‘जोधा अकबर’ की यि अभिनेत्रीको पनि मृत्यु, केही दिन अघि मनाएकी थिइन् छोराको पहिलो जन्मदिन

टिभी सिरियल ‘जोधा अकबर’ मा सलीमा बेगमको भूमिका निभाएकी अभिनेत्री मनीषा यादवको निधन भएको छ । उनको निधन अक्टोबर १ मा भएको भारतीय मिडियाले जनाएका छन् । मनिषा यादवको मृत्युको कारण अझै थाहा छैन। तर, स्रोतका अनुसार मनिषा यादवको ब्रेन हेमरेज भएको थियो ।
मनीषा यादवकी सह(कलाकार परिधी शर्माले दु खद खबर भन्दै घटनाको पुष्टि गरेकी छिन्। परिधि शर्माले आफ्नो इन्स्टाग्राम एकाउन्टमा मनीषा यादवको तस्वीर सेयर गर्दै लेखेकी छिन्, ‘यो खबरले मुटु चुँडेको छ ।’

भारतीय मिडियासंग कुरा गर्दै परिधि शर्माले भनिन्, “हाम्रो कार्यक्रम बन्द भएपछि म उनीसँग निरन्तर सम्पर्कमा थिइन। तर हामी एक मुगल नाम को व्हाट्सएप समूह छ र यस समूहमा जो शो मा बेगम भएका थियौं ति सबै जोडिएका छौं । यस समूहको माध्यम बाट, हामी सम्पर्क मा रहन्छौं र यदि कोहि हामी संग सम्बन्धित केहि महत्वपूर्ण जानकारी छ भने साझा गर्छौ । यहि समुह मार्फत मैले त्यसवारे जानकारी पाएकी हुँ । यो समाचार सुनेर म स्तब्ध भए ।

मनिषा यादवले गत जुलाईमा आफ्नो छोराको पहिलो जन्मदिन मनाएकी थिइन् । उनले आफ्नो ट्विटर ह्यान्डलमा जन्मदिन मनाउदाका तस्बिरहरु सेयर गरेकी छन्। मनिषा यादवले लेखेकी छिन्, ‘मेरो बच्चालाई पहिलो जन्मदिनको शुभकामना।’ तिमी मेरो जीवन को कठिन समय को समयमा एक प्रकाश जस्तै भएको छौ। मँ तिम्रो आमा हुन पाउँदा धन्य महसुस गर्छु। म तिमीलाई धेरै माया गर्छु।

Related Articles

Back to top button