समाचार

सीता भण्डारीको ह त्यारा प्रहरीले लु काएको भन्दै उर्लीयो जनसागर,यसरी भयो भी षण झ डप(भिडियो हेर्नुस्)

सीता भण्डारीको ह त्यारा प्रहरीले लु काएको भन्दै उर्लीयो जनसागर,यसरी भयो भी षण झ डप(भिडियो हेर्नुस्)
सीता भण्डारीको ह त्यारा प्रहरीले लु काएको भन्दै उर्लीयो जनसागर,यसरी भयो भी षण झ डप(भिडियो हेर्नुस्)
Posted On: October 2, 2021 Posted By: The Highlights News Comments: 0
रुपन्देही जिल्लाको तिलोतमा नगरपालिका वडा नं ५ मा पर्ने मणिग्राममा सीता भण्डारी पौडेलको मृ त्यु भएको आज २१ दिन छ ।४३ वर्षका टिकाराम पौडेलसंग २७ वर्ष कि सीताले राजिखुशी विवाह गरेकी थिइन्।तीज मनाउन माइती गएकी सीता जेठाजुको छोरीको जन्मदिन मनाउन फर्केकी थिइन् ।छोरीलाई घर पठाएका सीताका बुबालाई भोलिपल्ट बिहान ज्वाइले फोन गरेर छोरीको घर बोलाएका थिए।

त्यसपछी सीताका बुवा,आमा र मामाहरु उनको घर आए तर त्यहाँ केही घ टना भएजस्तो देखिएको थिएन।आफ्नो ज्वाइँ टिकाराम आएपछि उनले सीताको ह त्या गर्ने आफ्नै दिदी विष्णु रहेको भन्दै दिदी माथी खनिएका थिए ।छोरीको मृ त्यु भएको खबर यसरी सुन्दा उनका बुवा आमालाई म रे तुल्य भएको थियो ।

सीताको श वको पोस्टमार्टम गर्दा झु न्डिएर आ त्मा ह त्या गरेको भन्ने आएको छ ।तर त्यो रिपोर्ट सीताको माइती परिवारले मानेको छैन र झु न्डिएर नभइ उनलाई घाँ टी क सेर मा रेको हो भन्दै आएका छन् ।अनुहार भरी चो ट भएको र यस्तो भएपछि सीतालाई मारेकै हो भन्दै आ न्दोलन गरिरहेछ परिवार ।सीताको न्यायको लागि आन्दोलन गरिरहेको बेला सरकारले वार्ता पनि गरेर आन्दोलन रोकेको थियो ।तर अहिलेसम्म सरकार अथवा प्रशासनबाट कुनैपनी कुरा आएको छैन ।

सीता भण्डारीको ह त्यारा प्रहरीले लु काएको भन्दै उर्लीयो जनसागर,यसरी भयो भी षण झ डप(भिडियो हेर्नुस्)

अहिलेसम्म सीताका आमाबुबाले उनको श व बुझेका छैनन् ।आमाको अनुसार सीता अब सम्पूर्ण देश कै छोरी भएको र उनको न्यायको लागि देशले नै आ न्दोलन गरिरहएको हुँदा जनताले न्याय नपाउन्जेल सीताको लागि लडिरहने बताए ।सीताको मृ त्यु भएको २५ दिन बिति सक्दा पनि अझै सत्य कुरा बाहिर नआएको भन्दै जनता फेरि सडकमा उत्रिएका छन् ।

हिजो प्रहरीसंग भएको झ डपमा पर्दा एक जन महिलाको टाउको समेत फु टेको छ र अहिले यस घ टनाले निकै ठुलो रुप लिइरहेको छ।

भिडियो हेर्नुस्:-

 

Related Articles

Back to top button