समाचार

सालोको बुढीसंग बिहान ३ बजे भिनाजुलाई र ङ्गे हात भेटेपछि (भिडियो हेर्नुस्)

सालोको बुढीसंग बिहान ३ बजे भिनाजुलाई र ङ्गे हात भेटेपछि (भिडियो हेर्नुस्)
सालोको बुढीसंग बिहान ३ बजे भिनाजुलाई र ङ्गे हात भेटेपछि (भिडियो हेर्नुस्)
Posted On: September 30, 2021 Posted By: The Highlights News Comments: 0
ओखलढुंगा निवासी युवराज बुढाथोकी रोजगारीको क्रममा विदेश थिए ।उनकी श्रीमती पार्वती लामिछाने घरमै छोराछोरीको हेरविचार गर्दै एउटा सनो पसल सम्हालदै आएकी थिइन् ।तर कस्तो अचम्मको घ टना,युवाराजका आफ्नै भिनाजुले उनकी श्रीमती पार्वतीलाई लिएर हिडेका छन् ।

भिनाजुले अहिले युवराजको सम्पूर्ण घर नै बिगारेर हिडेका छन् ।दिदी र भाइ युवराज अहिले निकै पि डामा गुज्रिएका छन् ।युवराजकि दिदिले आफ्नो श्रीमानलाई पार्वतीसंग सु ती रहेको भेटेकी हुन् ।उनले आफ्ना श्रीमान यसरी बुहारीसंग ल ठारिएको देख्दा उनलाई कस्तो भयो होला त्यो हामी कल्पनापनि गर्न सक्दैनौं ।

सालोको बुढीसंग बिहान ३ बजे भिनाजुलाई र ङ्गे हात भेटेपछि (भिडियो हेर्नुस्)

युवराजका बुबा अहिले हामीसंग रु दै आएका छन् ।छोराले कमाएको पैस बुहारी पार्वतीले सबै भिनाजुलाई खुवाएको र अहिले घरमा एक पैसापनि नभएको हुँदा आफुले रिन काडेर घर चलाउनु परेको उनी बताउँछन् ।

पार्वती र उनका ना ठो भिनाजु अहिले फ रार छन् ।बुबाका अनुसार आफुले कमाएको र छोराले कमाएको सबै पैसाले पसल खोलेको र अहिले पसल नै बे हाल बनाएर बुहारी भिनाजुसंग भागेको हुँदा उनी आफ्ना छोरा र छोरीकोलागि न्या य खोज्दै भौतारी रहेका छन् ।अहिले पिडित छोरा पनि विदेशबाट आएका छन् र दिदिसंगै भिनाजु र आफ्नी स्वास्नी खोज्न हिडिरहेका छन् ।

भिडियो हेर्नुस्:-

Related Articles

Back to top button