मनोरंजन

क्यानडामा पत्रकार ऋषि धमला पत्नी एलिजा गौतमको बो ल्ड अवतार

क्यानडामा पत्रकार ऋषि धमला पत्नी एलिजा गौतमको बो ल्ड अवतार

अषोज १३, २०७८ बुधबार 19
43
Shares
twitter sharing buttonfacebook sharing buttonsms sharing buttonwhatsapp sharing button
काठमाण्डौ । पछिल्लो समयमा आफ्ना विभिन्न गतिविधिकै कारण सामाजिक सञ्जाललाई त ता उ ने नायिका मध्य एक हुन् नायिका एलिजा गौतम पनि । उनी पत्रकार ऋषि धमलाकी श्रीमती मात्र नभई दुई सन्तानकी आमापनि हुन् । एलिजा रुपमा पनि उत्तिकै सुन्दर छिन् जति उनले प्रश्नकर्तालाई दिने जवाफ हुने गर्दछ ।

नयिका एलिजा गौतम मोडलिंगका साथै राम्रो अभिनय त गर्छिन् नै यसका साथसाथै उनी आफ्नो बो ल्ड तस्विरका कारण चर्चामा पनि आई नै रहन्छिन् । नायिका एलिजाले अभिनयको क्षेत्रसंगसंगै आफ्नो बैबाहीक सम्बन्ध र सन्तानकालागी जिम्मेवार आमा बन्नुकोसाथसाथै एउटी जिम्मेवार श्रीमतीका रुपमा पनि आफ्नो घर गृहस्थिलाई पनि राम्रोसंग सम्हालेकी छिन् ।

विगत केही वर्षदेखि उनको प्रत्येक गतिविधीलाई उनका फ्यान तथा सामाजिक संजाल प्रयोगकर्ताहरुले निकै नै रुचाएको पाईन्छ । यस अर्थमा उनका प्रत्येक गतिविधीलाई उनका शुभचिन्तकहरुले र फ्यानहरुले नजिकबाट नियालिरहेका हुन्छन् । त्यसैले त नायिका एलिजाले आफ्नो कुनैपनि कृयाकलापहरुलाई सामाजिक सञ्जालमा शेयर गर्नासाथ लाईक र कमेन्टको ओईरो लागेको हुन्छ ।

अहिले उनको सामाजकि संजालमा निकै चर्चा छ । उनको तस्बिरका कारण खास चर्चा हुने गरेको छ । चलचित्र क्षेत्र ठप्प हुदा अभिनेत्री तथा मोडल गौतम कामबिहिन छिन् । सामाजिक संजालमा समेत सक्रिय रहने उनले बेलाबखत फ्यानको ध्यान तान्ने आफ्ना तस्विरहरुलाई फेसबुक तथा ईन्स्टाग्राममा पोष्ट गरि रहेकी हुन्छिन् ।

हालै उनले आफ्नो बो ल्ड तस्विरहरु सार्बजनिक गरेकी छन् । तस्विरमा उनी पहिरनमा निकै खुलेकी छन् । यस्तो बो ल्ड अवतार सामाजिक संजालमा निकै देखिन थालेका छन् । क्यानडामा खिचिएको तस्विरमा उनी बिभिन्न बो ल्ड पोजमा क्यामेरामा कै द भएकी छन् ।

Related Articles

Back to top button