अन्तर्राष्ट्रियसमाचार

बेलायतमा बन्यो नेपाली ‘कोदोको ब्राण्ड रक्सी’

बेलायतमा बन्यो नेपाली ‘कोदोको ब्राण्ड रक्सी’

अषोज १३, २०७८ बुधबार 25
34
Shares
twitter sharing buttonfacebook sharing buttonsms sharing buttonwhatsapp sharing button
लण्डन । बेलायतमा नेपाली कोदोबाट उत्पादित रक्सी बजारमा बिक्री बितरण सुरु गरिने भएको छ । नेपालमा परम्परागत रूपमा पिउँदै आएको कोदोको रक्सी ब्रान्ड बनाउन शुरू गरिएको छ । ** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

बेलायतमा कोदो लिमिडेट कम्पनीको स्थापना गरी नेपालीहरुले कोदोको रक्सीको ब्राण्डिङ शुरू गरेका हुन् । उक्त रक्सीको यही अक्टोबर १० गते अल्डरशटमा एक औपचारिक रुपमा उदघाटन गर्न लागिएको
** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

कम्पनीका निर्देशक जनक राईले बताएको लण्डन नेपाल न्यूजले जनाएको छ । उत्पादक कम्पनीका अनुसार ‘प्योर कोदोको रक्सी’ र ‘तीनपाने कोदोको रक्सी’ गरी दुई प्रकारको रक्सी उत्पादन गरी विक्री शुरु गर्न लागिएको छ । लोकप्रिय कोदोको रक्सीलाई कम्पनीले
** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

‘प्योर कोदोको रक्सी’ र ‘तीनपाने कोदोको रक्सी’ गरी दुई प्रकारको रक्सी उत्पादन गरेको छ । तीनपाने कोदोको रक्सीको २० सी एल बोटलमा २०० एमएल रक्सी राखिएको छ भने ६० प्रतिशत अल्कोहल रहेको छ,यस्तै ‘प्योर कोदोको रक्सी’मा ७० सी एल बोटलमा ४० प्रतिशत अल्कोहल रहेको बताइएको छ ।
** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

Related Articles

Back to top button