समाचार

दूध पुर्‍याउन हिंडेकी एक १८ वर्षीया युवती मृत्त अबस्थामा फेला, घटनास्थलमा भेटिए यस्ता संकास्पद बस्तु

दूध पुर्‍याउन हिंडेकी एक १८ वर्षीया युवती मृत्त अबस्थामा फेला, घटनास्थलमा भेटिए यस्ता संकास्पद बस्तु
September 25, 2021 adminदेशNo Commenton दूध पुर्‍याउन हिंडेकी एक १८ वर्षीया युवती मृत्त अबस्थामा फेला, घटनास्थलमा भेटिए यस्ता संकास्पद बस्तु

असोज । ताप्लेजुङमा घरबाट दूध पुर्‍याउन हिंडेकी एक १८ वर्षीया युवती मृत्त भेटिएकी छिन् । भानुजन माध्यमिक विद्यालयमा कक्षा ११ मा अध्ययनरत एक युवती मृत भेटिएकी हुन् । फक्ताङलुङ गाउँपालिका–३ लिङखिम घर भई फुङलिङ नगरपालिका–६ बिहीबारे बस्दै आएकी १८ वर्षीया पुष्पा तबेबुङ लिम्बू शुक्रबार बिहान मृत भेटिएकी हुन् ।

दूध पुर्‍याउन दोखुबाट सदरमुकाम फुङलिङ आउँदै गरेका स्थानीयले युवती भीरमा ल’डे’को देखेपछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी निरीक्षक राकेश यादवका अनुसार उनको शव फुङलिङ नगरपालिका–७ दोखु सिरानको भीरको फेदमा थियो । ‘करिब सय मिटरमाथि अग्लो पहरो भएको ठाउँबाट तल झरेको देखिएको छ,’ प्रहरी नायब उपरीक्षक बालनरसिंह राणाले भने, ‘उनको ज्याकेट पहरोमा ड्किएको र घटनास्थलमा मेटासिटको बोतल भेटिएको छ ।’

मेटासिटको गन्ध आएपछि अनुसन्धान गर्ने क्रममा प्रहरीले ज्याकेट र बोतल बरामद गरेको हो । झरेको ठाउँ कतै माडिएको अवस्थामा पनि भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ । शरीरभरि चो’ट’प’टक रहेको उनी बिहीबार राति १२ बजेसम्म घरमै रहेको परिवारले बताएका छन् । दिदीहरूसँगै बस्दै आएकी उनको देह’त्याग हो या कर्तव्य भन्ने विषय अनुसन्धान भइरहेको यादव बताउँछन् । ‘अब पो’स्ट’मार्टम रिपोर्ट पनि आउँछ र हामी कल डिटेल पनि हेर्छौं,’ यादवले भने, ‘तीन / चार दिनमा विस्तृत विवरण प्राप्त हुन्छ ।’ उनको शव जिल्ला अस्पतालको शव गृहमा राखिएको छ ।

Post Views: 135

Related Articles

Back to top button