समाचार

सुनचाँदी पसलको छेउको सटरमा जुस पसल खोलि सुरुङ बनाएर करोडौंको गहना चो-रि गरि फरार(पूरा हेर्नुहाेस्)

सुनचाँदी पसलको छेउको सटरमा जुस पसल खोलि सुरुङ बनाएर करोडौंको गहना चो-रि गरि फरार(पूरा हेर्नुहाेस्)
By Nepalnews -January 27, 20210343
Share

सुनचाँदी पसलको छेउको सटरमा जुस पसल खोलि सुरुङ बनाएर करोडौंको गहना चो-रि गरि फरार(पूरा हेर्नुहाेस्) । चोरहरु`ले चो-रीको लागि अनेक जुक्ति लगाउँछन् । यस्तै फिल्मी शैलीमा चो-री गरेर भागेका दुई चो-रहरु पक्राउ _परेका छन् । यी चो-रहरुले चो-रीको लागि यति गजबको आइडिया लगाएका थिए कि उनीहरुको चोरीको कहानी कुनै फिल्मी कहानीभन्दा कम छैन । चो-री भारतको नवी मुम्बइको `ठाणेमा भएको हो ।**भिडियाे हेर्नका लागि तल क्लिक?️गर्नुहाेला **

इण्डिया टुडेका* अनुसार ठाणेमा रहेको एक गहना पसलको छेउको खाली सटर चोरहरुले भाडामा लिए । उनीहरुले त्यहाँ जुस पसल खोले । जुस पसल चलाइ´रहेका उनीस्हरुले रातको समयमा चुपचाप दुई पसलको बीचको भित्तामा ड्रिल मेसिनले प्वाल पारेर सुरुङ बनाए । त्यसपछि उनीहरुले करोडौं मूल्यका गहना लिएर भागे । जुन व्यक्तिले यसरी चोरी गरे ती व्यक्ति´ झारखण्डका भएको बताइएको छ ।**भिडियाे हेर्नका लागि तल क्लिक?️गर्नुहाेला **

नवी मुम्बइ पुलिसका एसीपी विनायक वस्त´ले इण्डिया टुडेलाई बताएअनुसार चोरहरुले पहिले वर्तक नगरको पोखरण रोडस्थित वरिमाता ज्वेलरी शपमा केही दिनदेखि निगरानी गरिरहेका थिए । जब उनीहरुले गहना पसलको छेउको सटर खाली भएको थाहा पाए उनीहरुले त्यो सटर भाडामा लि´ए । त्यसपछि उनीहरुले भित्तामा सुरुङ बनाउन आवश्यक सबै सामान जम्मा गरे । त्यसपछि उनीहरुले गहना पसल खुल्ने र बन्द हुने समय तथा हप्ताको कुन बार पसल बन्द रहन्छ भ´न्ने पनि निगरानी गरेका थिए ।**भिडियाे हेर्नका लागि तल क्लिक?️गर्नुहाेला **

जुन व्यक्तिले सटर भाडामा लिएका थि´ए उनको नाम राहुल अब्दुल मजिद शेख हो । उनले भाडामा लिएको सटरको अगाडि ‘अब्दुल फ्रुट्स’ नामको साइन`बोर्ड पनि लगाएका थिए । १७ जनवरीको राती उनले आफ्ना अन्य ४ साथीहरुसँग मिलेर भित्ता फुटाएर पसलमा भएका सबै गहना चो-रेका थिए । चो-री गरिएको सामानको मूल्य १ करोड ३७ ला`ख भारु भएको बताइएको छ । पुलिसले राहुल र उनका एक साथी साहेब अकबर शेखलाई पक्राउ गरेको छ । उनीहरु`को साथबाट केही गहना पनि बरामद भएको छ । पुलिसले फरार चो-रहरुको खोजी गरिरहेको छ ।**भिडियाे हेर्नका लागि तल क्लिक?️गर्नुहाेला **

याे पनि, आज बुधबार सुन`काे भाउ ह्वात्तै घट्याे, यस्ताे छ आजकाे भाउ । नेपाली बजारमा बुधबार सुन`को मूल्य घटेको छ । मंगलबार तोलामा ९२ हजार ८०० रुपैयाँमा कारोबार भएको छापावाल सुन बुधबार तोलामा ९२ हजार १०० रुपैयाँमा कारोबार भएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । **थप जानकारीका लागि तल क्लिक गर्नुहाेस्?️**

यस्तै तेजावी सुन तोलामा ९१ हजार ६०० रुपैयाँमा कारोबार भएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । यस्तै बुधबार चाँदीको मूल्यमा पनि सामान्य गिरावट आएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । मंगलबार तोलामा १२५५ रुपैयाँमा कारोबार भएको चाँदी बुधबार सामान्य घटेर १२५० रुपैयाँमा कारोबार भएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । **थप जानकारीका लागि तल क्लिक गर्नुहाेस्?️**

Related Articles

Back to top button