समाचार

प्रेमीसँग मिलेर आफ्नै श्रीमानको ह ‘त्या

प्रेमीसँग मिलेर आफ्नै श्रीमानको ह ‘त्या

अषोज ५, २०७८ मंगलबार 28
81
Shares
twitter sharing buttonfacebook sharing buttonsms sharing buttonwhatsapp sharing button
एजेन्सी / श्रीमान र श्रीमतीको सम्बन्च दुनियाँमा सबैभन्दा विश्वासिलो सम्बन्ध मानिन्छ। तर सबैका हकमा यो कुरा लागू हुँदैन।

भारतको बिहारमा एक महिलाले आफ्नो पति क्रु’र तरिकाले ह त्या गरेकी छिन्। ती महिलाले आफ्नो प्रेमी र बहिनीको सहयोगमा आफ्नो पतिको ह त्या गरेको बताइएको छ।
उनले पतिको ह त्या गरिन् र केमि’कल हालेकी थिइन्। जसका कारण श व गलेर नष्ट होस् । घटना मुजफ्फपुरको हो । ह त्या हुनेमा ३० वर्षीय राकेश रहेका छन्। प्रहरीले उनकी श्रीमती राधा, प्रेमी सुवास र महिलाकी बहिनीले मिलेर ह त्या गरेको आ रोप लगाएको छ

श वलाई ठेगान लगाउन महिलाका प्रेमी सुवासले फ्ल्याट भाडामा लिएका थिए। त्यहीँ लगेर उनीहरुले श वलाई टुक्रा टुक्रा पारे। श वलाई गलाउने रसायन प्रयोग गरिएको प्रहरीको भनाई छ। त्यसक्रममा ब्लास्ट भएको थियो। त्यसपछि प्रहरी घटनास्थल पुगेको थियो।

मृ तकका भाइ दिनेशले भाउजु राधा र सुवासबीच अ वैध सम्बन्ध रहेको बताएका छन्। दिनेशले उनीहरुवि रुद्ध ह त्या गरेको आ’रोपमा मु’द्धा दर्ता गरिसकेकेका छन्। प्रहरीले घटनाबारे थप अनुसन्धान भइरहेको जानकारी दिएको छ।

Related Articles

Back to top button