समाचार

श्री:मान् विदेश मा, यता नेपाल’मा श्री’मती गर्भ*वति!! कस्को बच्चा भनेर सोध्दा नसो’चेको जबा’फ’ले सबै च’कित…..(भि’डियाे हेर्नु*हाेस)

श्री:मान् विदेश मा, यता नेपाल’मा श्री’मती गर्भ*वति!! कस्को बच्चा भनेर सोध्दा नसो’चेको जबा’फ’ले सबै च’कित…..(भि’डियाे हेर्नु*हाेस)
By Nepalnews -April 11, 20210346
Share

काठमाडौं । विश्वमा हरेक दिन नयाँ र अनौठा घ’टनाहरु भइरहेका हुन्छन् । अहिले बाहिर आएको समाचार भारत बिहार राज्यको हो । जगदीशपुर पुलिस क्षेत्र यहाँ छ । यहाँ एक महिला गर्भवती हुने बित्तिकै बबाल भएको छ । महिलाको नन्द यस सम्बन्धमा डीआईजी पुगेकी थिईन् ।

अब तपाई सोच्दै हुनुहुन्छ, के भयो ?वास्तवमा, गर्भवती महिलाको पाँच वर्ष पहिले विवाह भएको थियो । ऊसँग डेढ वर्षकी छोरी पनि छ ।तब सम्म सबै कुरा ठीक थियो । महिलाको नन्दका अनुसार उनकी भाउजु तीन महिनादेखि गर्भवती भइन् । जबकि उनको दाई लामो समय देखि सँगै छैन । दाई सात महिना देखि कोलकातामा छन् । सात महिना देखि भेटघाट नभएपछि भाउजुको पेटमा बच्चा कसरी आयो भन्दै प्रहरीमा उनले खबर गरिन्।
पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल ?? क्लिक गर्नुहोला।

Related Articles

Back to top button