समाचार

सक्किगोनीका चर्चित हाँस्य कलाकार बलेकी आमा पहिलो पटक मिडियामा सार्वजनिक भइन्…..

सक्किगोनीका चर्चित हाँस्य कलाकार बलेकी आमा पहिलो पटक मिडियामा सार्वजनिक भइन्…..
समाचार
September 18, 2021AdminLeave A CommentOn सक्किगोनीका चर्चित हाँस्य कलाकार बलेकी आमा पहिलो पटक मिडियामा सार्वजनिक भइन्…..

सक्किगोनीका चर्चित हाँस्य कलाकार बलेकी आमा पहिलो पटक मिडियामा सार्वजनिक भइन्, हिरोइन् जस्तै सुन्दरी र मिठो बोल्न सक्ने प्रतिभाकी धनी रहिछन् बलेकी आमा, पहिलो पटक मिडियामा आएर बलेको विबाह यि सुन्दरी डाक्करसँग गर्न लागिएको रहस्य खोलीन्, प्रिज्माहरु साथी मात्रै भएको भन्दै अर्नथ नसोच्न पनि आग्रह गरिन्, बलेकी आमासँग गरिएको यो रमाइलो कुराकानी हेर्नुहोस् भिडियोमा
चर्चित नायिका अञ्जु पन्त आमा बन्दै, विबाह गरेको १ वर्षमा अञ्जुले दिँदैछिन् खुशीको खबर ।

अञ्जुको खुशीको खबर सुनेर पूर्व पतिले दिए शुभकामना, हेर्नुहोस् भिडियो**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला????****

चर्चित अभिनेत्री दीपाश्री निरौलाले अन्तत गर्ने भइन् आँफुभन्दा कान्छा यि ह्यण्डसमसँ विबाह, दीपाले ऋषी धमलाले खोजीदिएका यि युवकसँग गर्न लागेकी हुन् विबाह, विबाहका लागि भनेर दीपा सुन पसलमा पुगिन् र एक झोला पैसा दिइन् सुनको, बेहुली बन्दा सुनै सुनले ढाकिनेछिन् दीपा, ढिलै भएपनि दीपाले गरिन् कमाल
काठमाडौँ – ताप्लेजुङका भरतमणि पौडेलले कमेडी च्याम्पियनको गएको एपिसोडमा पूर्वयुवराज पारस शाहको क्यारिकेचर गरे । उनको प्रस्तुतीले निकै चर्चा बलुटेको छ ।

जो कमेडी च्याम्पियनमा आउनुअघि यस क्षेत्रमा आफूलाई चिनाउन संघर्षरत थिए । युट्युवमा उनका केही भिडियो पहिल्यै हिट भइसकेका थिए । यद्यपि, कमेडी च्याम्पियनको मञ्च पाएपछि उनको पहिचान रातारात उचाइमा पुगेको छ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला????****

भरतमणिको फिजिकल अडिसन सामान्य थियो । तर, त्यसपछिका प्रस्तुतिहरुमा उनले आगो बाले । एपिसोड ६ मा उनले गरेको पुण्य गौतम र हिमेश पन्तको क्यारिकेचरले धुम मच्चाएको थियो । त्यहीँबाट उनी दर्शकको नोटिसमा पर्न थालेका हुन् ।

उक्त प्रस्तुतिमा कमेडी च्याम्पियनका पूर्वविजेता हिमेशलाई व्यंग्य गर्दै भरतमणिले भनेका थिए, ‘कमेडी च्याम्पियनले खासमा पुरस्कार नै गलत राखेको हो । कार होइन, ट्याक्टर राख्नुपर्थ्यो, हिमेशले कम्तिमा खेत जोतेर जीविका चलाउँथे ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला????****

१५ औं एपिसोडमा भरतमणिले आफ्नो बेस्ट दिए । त्यसमा उनले पूर्वराजा ज्ञानेन्द्रसहित विभिन्न नेताहरुको दुरुस्त क्यारिकेचर गरेका थिए । र, त्यसमा कन्टेन्ट पनि उत्तिकै बलियो थियो ।भरतमणिले गरेको गोकुल बास्कोटाको क्यारिकेचर त स्वयम् गोकुल बास्कोटा नै झुक्किने खालको थियो ।

‘हेप्नी ? मान्छेलाई डिस हान्नी ? औडा अर्नि ? यस्तै–यस्तै कुरा गर्यौ भने भाइ, हामी मान्छेहरु नि कोल्याप्स गरि**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला????****

Related Articles

Back to top button