समाचार

आफ्नै श्री’मानले यसरि श्रीमती कु’टेरै मा’-रि,दि,ए ,कठै (हे’र्नुहोस भिडियो सहित )

आफ्नै श्री’मानले यसरि श्रीमती कु’टेरै मा’रिदिए ,कठै (हे’र्नुहोस भिडियो सहित )
September 15, 2021 9
बाग्लुङ जिल्लाको धोरपाटन नगरपालिका वडा नम्बर २ सिमलचौरमा २५ बर्षिय रुपा कुमालको रहस्यमय मृ’त्यु भएको छ ।रुपालाई पटकपटक आफ्नै श्रीमानले म रेतुल्य हुनेगरि कु टिरहन्थे । गत भदौ ३ गते पनि म रेतुल्य हुनेगरि श्रीमानले रुपालाई कु’टेका थिए जुन तस्बिरहरु बाहिरिएको समेत थियो ।

आफ्ना श्रीमानले दिनानुदिन यसरि कु’टपिट गरेसगै छेउकै माइतमा रुपा जान्छिन् ।छोरिको हालत एकदमै दयनिय र शरीर भरि चो टनै चो ट देखेसगै बुवाले अस्पताल लगेर उपचार गर्नुका साथै नजिकैको प्रहरी चौकिमा ज्वाइ बिरु’द्ध उजुरि समेत गर्नुहुन्छ । आफ्नो छोरिलाई ज्वाइले पटकपटक यसरी नि’र्घात कु’टपिट गरेको र आफ्नो छोरिले न्याय पाई दो’षिले कार्वाही पाउनुपर्ने भन्दै उजुरि दिएसगै उक्त घ’टनाको छानबिन पनि हुदैनै थियो ।

उता श्रीमान ससुरालि आएर आफुले गल्ति गरेको स्विकार गर्दै रुपालाई आफुसगै अ’स्पताल लिएर गएका थिए ।अस्पताल लिएर गएपनि रुपाको बुवाले छोरिलाई उपचार गरेर माइतनै ल्याइदिनु भनेका थिए तर ज्वाइले रुपालाई अ’स्पताल लगेर आफ्नो घरै लगे र घर लगेको मात्रै दुइदिन पनि उनको रहस्यमय ह त्या हुन्छ ।श्रीमानले बारम्बार यसरी निर्घात कु टपिट गरेसगै शं’काको घेरा श्रीमान तिरै जान्छ र मा’इतिपक्षले र देख्ने अरुले पनि सोही आरोप लगाउदै आएका छन् । पुरा जा’नकारीको लागी भिडियो हेर्नुहोस्।
-ब्राइटनेपाल बाट
iframe width=”384″ height=”216″ src=”https://www.youtube.com/embed/1Ta96CMhInQ” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Related Articles

Back to top button