समाचार

हास्दैहास्दै बनाएको टिकटकले सबैलाई रुवायो, हेर्दाहेर्दै यसरि खसेकी रहेछिन् पवित्रा (भिडियो सहित)

हास्दैहास्दै बनाएको टिकटकले सबैलाई रुवायो, हेर्दाहेर्दै यसरि खसेकी रहेछिन् पवित्रा (भिडियो सहित)
Enews Nepali
@Enewsnepali

हास्दैहास्दै बनाएको टिकटकले सबैलाई रुवायो, हेर्दाहेर्दै यसरि खसेकी रहेछिन् पवित्रा (भिडियो सहित)
FacebookTwitterPrintEmailMore
टिकटक बनाउने क्रममा सेती नदीमा खसेर आज तनहुँमा एक किशोरी बेपत्ता भएकी छन् । शुक्लागण्डकी नगरपालिका–८ लालिमकी १९ वर्षीया पवित्रा लम्साल बेपत्ता भएको इलाका प्रहरी कार्यालय बेल चौताराले जनाएको छ ।

शुक्लागण्डकी नगरपालिका–८ पुलचोकस्थित सेतीनदी किनारमा रहेको रक गार्डेनमा टिकटक बनाउने क्रममा उनी खसेर बेपत्ता भएकी हुन् । आफ्ना दुई साथीसँग घुम्नका लागि पुलचोक गएकी लम्सालको नदीमा खसेर बेपत्ता भएपछि अहिले स्थानीयवासी र नेपाल प्रहरीको सहयोगमा खोजी भइरहेको इलाका प्रहरी कार्यालय बेल चौतराका प्रहरी निरीक्षक ज्ञानबहादुर खड्काले जानकारी दिनुभयो ।

घुम्ने क्रममा साथीहरुसँग टिकटक बनाउन नदी छेउमा रहेको ढुङ्गामा उभिएकी लम्साल अचानक चिप्लिएर नदीमा खसेको उनीसँगै गएका साथीहरुले बताएको उहाँले बताउनुभयो । लम्साल अचानक चिप्लिएर नदीमा खसेपछि उनका साथीहरुले प्रहरीलाई खबर गरेपछि तत्कालै खोजी कार्यमा खटिएको उहाँले जानकारी दिनुभयो ।

Related Articles

Back to top button