समाचार

आफ्नै श्रीमानले भिडियो कलमा बोलाएर लुगा खोल्न लगाए भिडियो बनाएर फेसबुकमा पोष्ट गरे(भिडियो सहित हे’र्नुहोस्)

आफ्नै श्रीमानले ना’ङ्गै भिडियो कलमा बोलाएर भिडियो फेसबुकमा पोष्ट गरे(भिडियो सहित हे’र्नुहोस्)
September 13, 2021 1058
632
Shares

facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
आफ्नै श्रीमानले त श्रीमतीको इ’ज्जत राख्न सक्दैन भने भने अरु कसले पो राख्न सक्ला र ! वस्त्र समेत नलगाएर आफ्नै श्रीमतीलाई क्यामेरा अगाडि आउन लगाउने र भिडियो बनाएर सामाजिक सं’जालमा पोष्ट समेत गरिदिने लाई खै के पो भन्न सकिन्छ र ! वि’श्वासमै त घात गरेपछि कसको के नै पो लाग्छ र ! श्रीमानले भनेको मान्दा मात्रै विदेशबाट पैसा पठाइदिने नत्र नपठाइदिने।भने बमिजिम नमानेको खण्डमा अरुसँग लागेको भन्दै अनावश्यक शं’का गर्ने र हल्ला गरिदिने दिनरात ब्ल्या’कमेल गरिदिँदा उनी केही नलागेर सधैजसो अश्लील हिं’साको शिकारमा पर्दै आइन्।

नवलपरासी जिल्ला कावासोती घर भएकी संचिता बिक आफ्नी आठ वर्षीय सानी छोरीलाई लिएर सन्तोष देउजा कहाँ रुँदै आइपुगीन्।उनका श्रीमान आशीष भनिने पुष्प लाल विश्व’कर्मा विगत तीन वर्षदेखि साउदीमा रोजगारीका क्रममा छन्।सं’चिताको माइती कास्की जिल्ला अन्नपूर्ण नगर पालिकामा पर्दछ। उनको पुष्प’लालसँग मागी विवाह भएको हो। पुष्प’लालले यसभन्दा अगाडि पनि बिहे गरिसकेको रहेछन्। दुई वर्ष पछि पहिलो बिहे असफल भएपश्चात उनले दोश्रो बिहेको रुपमा सं’चितालाई माग्न गएका रहेछन् तर कुन कुरा सं’चितालाई थाहा समेत दिइएन।

आफ्नो हैसियतले भ्याउने जत्तिको बिहे गरियो सं’चिताको तर बिहे गरेर घरबाट त्यति टाढा गएकी सं’चिताको एकमात्र साहरा भनेको उनको श्रीमान नै थिए तर श्रीमानको कुनै पनि चाला ठीक रहेनछ।उनी साथीभाइसँग लागूऔषधमा लागेर घरमा समेत उनलाई बेवा’स्ता गर्ने,ढिलो आउने गर्न थाले। पोखरा देखि नवलपरासी भनेको अलिक निकै टाढा को ठाउँ थियो जुन ठाउँ सं’चिता भन्छिन्,मेरो हजुरबुबाले समेत टेक्नुभएको थिएन।

संचिता जहिल्यै श्रीमानको बाटो कुरेर बस्ने गर्द’थिन् तर उनको घर आउने कुनै ठेगान हुन्न थियो।सा’थीभाइसँग लागेर उनी निकै ढिलो आउने गर्दथे।श्रीमती चाहिँ आफ्नो श्रीमान आउने आशामा पर्खिरहेको हुन्थिन्।पुष्पलाल र संचिताको स’म्बन्धमा बिस्तारै खटपट सुरु हुन थाल्यो।बिस्तारै उनले आफ्नै श्रीमतीमाथी शं:काको दृ’ष्टिले हेर्न थाले।हुँदाहुँदा आफूले बाबुसमान मानेको आफ्नो भि’नाजुलाई समेत शंकाको दृष्टि’कोणले हेर्न थाले उनले।

भिनाजुले वि’देशबाट आउँदा फोन ल्याइदिनु भएको थियो,त्यही फोन ल्याइदिँदा तेरो भिनाजुले विदेशबाट आउँदा त्यतिकै यस्तो फोन ल्याइदिन्छ भनेर दिनरात मानसिक यातना दिन थाले।तिमीहरू दुईजनाको नाजायज स’म्बन्ध भएको हुनुपर्छ भनेर सताइरहने गर्न थाले।उनीहरू को बिहे भएको गत फाल्गुनदेखि नौ बर्ष लागि सक्यो तर उनीहरूको सम्बन्ध दुईतीन बर्षसम्म त जसोतसो ठीकै थियो तर त्यसयता आजसम्म कहिले पनि राम्रो सम्बन्ध हुन सकेन।

गएको फागुनदेखि त अहिलेसम्म सम्पर्क नै हुन छाड्या छ।झै-झगडा हुनको लागि सम्पर्क हुने गर्दथ्यो।अहिले जन्मिएको छोरी पनि गल्ती थियो,गल्ती हुन गयो भनेर श्रीमतीलाई अहिलेसम्म सताइरहने गरेका रहेछन्।कक्षा दुईमा अध्ययन गर्ने सात बर्षीय छोरीले आफ्नो बाबाको माय समेत राम्रोसँग पाउन सकेकी छैनन्।यसै विषयमा वि’स्तृत रुपमा तयार पारिएको भिडियो तल प्रश्तुत गरिएको छ,हेरेर आफ्नो प्रतिक्रिया लेख्न नभुल्नु होला,
-The info time बाट

Related Articles

Back to top button