समाचार

ह,त्यारा सार्वजनिक हुने बित्तिकै फाँ,सीको माग गर्दै यसरी उर्लियो गाउँ,सरकारले फाँ,सी नदिए आफैं झु,न्ड्याउने भन्दै ह,त्यारालाइ यस्तोसम्म गरे

ह,त्यारा सार्वजनिक हुने बित्तिकै फाँ,सीको माग गर्दै यसरी उर्लियो गाउँ,सरकारले फाँ,सी नदिए आफैं झु,न्ड्याउने भन्दै ह,त्यारालाइ यस्तोसम्म गरे
Enews Nepali
@Enewsnepali

ह,त्यारा सार्वजनिक हुने बित्तिकै फाँ,सीको माग गर्दै यसरी उर्लियो गाउँ,सरकारले फाँ,सी नदिए आफैं झु,न्ड्याउने भन्दै ह,त्यारालाइ यस्तोसम्म गरे
FacebookTwitterPrintEmailMore
संखुवासभामा भएको ६ जनाको ह,त्याको ह,त्यारा प्रहरीले आज सार्वजनिक गरेको छ ।ह,त्या गर्ने कार्की परिवारको आफ्नै भान्जा लोकबहादुर कार्की रहेका छन् ।उनले कार्की परिवारको सबैजनालाई दाउराको चिर्पट र धारिलो ह,तियारले ह,त्या गरेको प्रहरीले बताएको छ ।

लोकबहादुरले यसरी ह,त्या गरेको पुष्टि भएपछि अहिले गाउँले हरु निकै आ,क्रोशित छन् ।नेपालमा फाँ,सीको स,जाय नभएको र यस्ता ह,त्यारालाइ फाँ,सी नै दिनुपर्छ भन्दै प्रहरी कार्यलयमा ना,रा लगाएका छन् ।गाउँलेको आ,क्रोश निकै भएकाले उनीहरुले कुनैपनि रुप लिन सक्ने आशंका गर्न सकिन्छ ।

फाँ,सीको सजाय दिन नसक्ने हो भने आजीवन जे,लमै लोकबहादुरलाई सडाएर राख्नुपर्ने उनीहरुको माग छ ।नेपालमा राजनीतिको निकै चलखेल हुने गरेको छ ।झन् यस्तो ह,त्या, ब,लात्कार जस्तो कुरामा राजनीति निकै चल्दछ त्यसो भएर यस घ,टनामा पनि राजनिति करण गरेर ह,त्यारालाई छुट्ने मौका नदिन समेत आग्रह गरेका छन् ।

ह,त्याराले यस्तो द,र्दनाक ह,त्या गरेको र भगवानको रुप मनिने केटाकेटीलाई समेत कुनै ग,ल्ती बिना मा,रेको हुँदा यस्तो मान्छेले छुटे भोलि गएर देशमा यस्ता घ,टना निकै मौलाउने भएकाले ह,त्यारालाई कडाभन्दा कडा का,र्वाही गर्नुपर्ने माग गाउँलेको छ ।

Related Articles

Back to top button