समाचार

संखुवासभा ह,त्या का,:ण्ड : ६ जनाको शव धरान लगियो

संखुवासभा। संखुवासभामा एकै परिवारका ६ जनाको ह, त्या घटना अनुसन्धान गर्न प्रहरीले जिल्लाका नाका सिल गरेको छ।

धरानबाट गएको एसपीसहितको टोलीले जिल्ला नाका सिल गरेर ह, xत्यामा सं,लग्न भएकालाई खोजीकार्य तीव्र पारेको छ । तालिम प्राप्त कुकुरसहितको टोलीले घटनाको अनुसन्धान सुरु गरेको छ। अहिलेसम्म केही रहस्य नखुलेको प्रहरीले जनाएको छ।

सो घटनाको अनुसन्धानका लागि डीएसपी लालध्वज सुवेदी घटनास्थलमै रहने भएका छन्। ह, त्या गरिएको २४ घन्टापछि मंगलबार बिहानदेखि अनुसन्धान सुरु भएको छ। प्रहरीले ६ वटै शव पो,स्ट मा,र्टमका लागि धरानस्थित बिपी कोइराला स्वास्थ्य प्रतिष्ठान लगेको छ । संघीय प्रहरी इकाइ कार्यालय धरानका एसपी भीम दाहालको टोली शव लिएर फर्केको हो।

सोमबार बिहान ५८ वर्षीय तेजबहादुर कार्की, उनकी आमा ८४ वर्षीया पार्वती कार्की, ५२ वर्षीया श्रीमती कमला कार्की र ३२ वर्षीया बुहारी रञ्जना कार्की, ११ वर्षीय नाति दीपेन कार्की र सात वर्षीया नातिनी गोमा कार्कीको शव फेला परेको थियो। उनका ८५ वर्षीय बाबु बौद्धमान कार्की भने सकुशल छन्।

Related Articles

Back to top button